Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "PREKYBOS CENTRAS VCUP"
More about company »

Informacijos centro darbuotojas

Vilnius - AB "PREKYBOS CENTRAS VCUP"

Darbo pobūdis

Darbas informacijos centre;
bilietų pardavimas, dovanų čekių pardavimas, informacijos suteikimas prekybos centro lankytojams, darbas su kasos apratu, ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

Darbštus, atsakingas, komunikabilus, žingeidus;
Mokėti puikiai dirbti kompiuteriu įvairiomis programomis;
Greitai reaguoti į įvairius įvykius;
Turėti supratimą apie duomenų pateikimą įvairiomis formomis;
Puikiai mokėti lietuvių kalbą;
Rusų ir anglų kalbų žinojimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Siūlome nepilną darbo dieną, t.y 0,5 etato. Darbo grafikas slenkantis. Atlyginimas atskaičius mokesčius 275€ .Siūlome visas socialines garantijas, stabilų atlyginimą, mokymus, pailpdomą atlygį už rezultatus, galimybę tobulėti. Darbas stabilioje, gerai žinomoje įmonėje.
Darbas gali būti tinkamas ir studentams.

Prekybos centras VCUP.
Informacija apie AB "PREKYBOS CENTRAS VCUP"
1478 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ona Nevinskienė