Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Informacijos ir technologijų skyriaus Vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas

Darbo pobūdis

  • Informacijos ir technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 14
  • Konstitucinio Teismo Informacijos ir technologijų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga, kad būtų renkama, kaupiama, sisteminama teisinė bei kitokia informacija, būtų užtikrintas Konstitucinio Teismo kompiuterių tinklo veikimas ir duomenų sauga, diegiamos naujos informacinių technologijų srities technologijos ir metodai, įrengiamos kompiuterizuotos darbo vietos, taip pat maketuojami Konstitucinio Teismo aktai ir kiti dokumentai.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • užtikrina kompiuterių tinklo duomenų saugą, kompiuterio tinklo techninės ir sisteminės programinės įrangos darbą;
  • atlieka kompiuterių tinklo įrangos techninės ir sisteminės programinės įrangos instaliavimo ir priežiūros darbus, nepageidaujamų elektroninių laiškų ir interneto turinio filtrų, duomenų srautų, įsilaužimų ir kenkėjiškų programų prevencijos valdymą;
  • įrengia Konstitucinio Teismo kompiuterizuotas darbo vietas, jas tobulina ir atlieka techninę priežiūrą;
  • padeda Konstitucinio Teismo darbuotojams naudotis kompiuterinėmis programomis, konsultuoja juos naudojimosi programomis ir duomenų saugumo klausimais;
  • dalyvauja rengiant Konstitucinio Teismo dokumentų rinkinius, konferencijų medžiagą ir kitus leidinius;
  • maketuoja Konstitucinio Teismo aktus, kitus dokumentus ir leidinius;
  • prireikus prisideda prie Konstitucinio Teismo renginių organizavimo;
  • 8 prižiūri tvarką Konstitucinio Teismo posėdžio metu, atlieka su tuo susijusias Konstitucinio Teismo įstatyme nustatytas Teismo tvarkdario funkcijas;
  • prireikus pavaduoja vyresnįjį specialistą, atliekantį bibliotekininko funkcijas;
  • vykdo kitus Konstitucinio Teismo pirmininko, kanclerio, Informacijos ir technologijų skyriaus vedėjo pavedimus.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
  • turėti auštąjį universitetinį arba jam prilyginamą fizinių mokslų studijų srities informatikos studijų krypties išsilavinimą arba technologijos mokslų studijų srities informatikos inžinerijos studijų krypties išsilavinimą;
  • turėti darbo patirties informacinių technologijų srityje;
  • mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis;
  • mokėti dirbti Microsoft Office, Adobe InDesign, Adobe Creative Suit, Corel Draw arba lygiaverčiais programiniais paketais, išmanyti informacinių sistemų kūrimo principus ir technologijas, turėti kompiuterinių tinklų valdymo ir kompiuterinių darbo vietų administravimo patirties, išmanyti duomenų bazių valdymą;
  • išmanyti informacinių technologijų saugumo užtikrinimo standartus;
  • būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų apsaugą, informacinių sistemų projektavimą, diegimą, priežiūrą, administravimą, dokumentų valdymo organizavimą;
  • gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, pasirinkti tinkamus darbo metodus, dirbti komandoje.
CVB client

Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas

daugiau info vtd.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 1286€
58% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)