Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Informacijos ir technologijų skyriaus Vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas

Darbo pobūdis

  • Informacijos ir technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 13
  • Informacijos ir technologijų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga, kad Konstituciniame Teisme būtų vykdomi Lietuvos Respublikos Valstybinės kalbos įstatymas, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos nutarimai ir kiti norminiai teisės aktai, nustatantys valstybinės kalbos vartojimo ir taisyklingumo reikalavimus, taip pat būtų užtikrintas Konstitucinio Teismo aktų (nutarimų, išvadų, sprendimų), kitų dokumentų kalbos taisyklingumas, jo leidinių parengimas spaudai.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • tvarko Konstitucinio Teismo aktų, kitų dokumentų, Konstitucinio Teismo dokumentų, siunčiamų kitoms įstaigoms ir piliečiams, kalbą, kad jie atitiktų taisyklingos lietuvių kalbos reikalavimus;
  • redaguoja ir dalyvauja rengiant spausdinti Konstitucinio Teismo biuletenį „Konstitucinė jurisprudencija“, Konstitucinio Teismo surengtų konferencijų medžiagą, kitus Konstitucinio Teismo leidinius;
  • prireikus prisideda prie Konstitucinio Teismo renginių organizavimo;
  • prižiūri, kad Konstitucinio Teismo interneto svetainėje skelbiamos informacijos kalba būtų taisyklinga;
  • konsultuoja Konstitucinio Teismo valstybės tarnautojus ir darbuotojus lietuvių kalbos vartojimo klausimais;
  • vykdo kitus Konstitucinio Teismo pirmininko, kanclerio, Informacijos ir technologijų skyriaus vedėjo pavedimus.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą (magistro kvalifikacinis laipsnis) humanitarinių mokslų studijų srities lietuvių filologijos krypties išsilavinimą;
  • turėti ne mažiau kaip 1 metų patirtį teisinių tekstų redagavimo srityje;
  • mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B2 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis;
  • mokėti dirbti Microsoft Word arba lygiaverčiu programiniu paketu;
  • būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, išmanyti Valstybinės kalbos įstatymą, Dokumentų rengimo taisykles, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos nutarimus ir kitus norminius teisės aktus, reglamentuojančius valstybinės kalbos vartojimą;
  • išmanyti Lietuvos Respublikos, Europos Sąjungos, Jungtinių Tautų, Europos Tarybos teisės aktuose, Europos Žmogaus Teisių Teismo, Europos Sąjungos Teisingumo Teismo, Tarptautinio Teisingumo Teismo veikloje vartojamą teisinę terminiją;
  • gebėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu;
  • gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, pasirinkti tinkamus darbo metodus, dirbti komandoje.
CVB client

Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas

daugiau info vtd.lt