ATEA grupė

INFORMACIJOS SAUGUMO AUDITORIUS ( -Ė)

Vilnius - ATEA grupė

Darbo pobūdis:

  • Informacijos saugumo, IT auditų planavimas ir vykdymas;
  • Informacijos saugumo rizikų vertinimo planavimas ir vykdymas;
  • Informacijos saugumo, IT audito ataskaitų, informacijos saugumo rizikų vertinimo ataskaitų rengimas ir pristatymas klientams;
  • Dalyvavimas įmonės įgyvendinamuose projektuose;
  • Klientų, kolegų konsultavimas informacijos saugos klausimais;
  • IT ir informacijos saugos mokymai išoriniams klientams.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas, pageidautina informacinių technologijų srityje;
  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis IS valdymo, IT audito, informacijos saugumo srityse;
  • Anglų kalbos žinios.

Pageidautina bet vienas iš kvalifikuoto specialisto sertifikatų:
  • Informacinių sistemų auditoriaus sertifikatas (angl. Certified Information System Auditor (CISA);
  • Informacijos saugos valdymo specialisto sertifikatas (angl. Certified Information Security Manager“ (CISM);
  • Informacinių sistemų saugumo eksperto sertifikatas (angl. Certified Information System Security Professional“ (CISSP);
  • Informacinių sistemų rizikos kontrolės specialisto sertifikatas (angl. Certified in Risk and Information Systems Control (CRISC).

Mes Jums siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
  • Tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimą (kvalifikaciniai egzaminai ir sertifikatai);
  • Reguliarų darbo įvertinimą pagal kvalifikaciją ir rezultatus;
  • Asmeninio augimo perspektyvas dirbant komandoje su aukščiausio lygio komanda.
ATEA grupė

ATEA grupė

Atea – didžiausia Baltijos šalyse informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėja. Savo klientams mes kuriame vertę teikdami produktus, paslaugas bei sprendimus IT infrastruktūrai, informacinėms sistemoms, objektų bei sistemų saugumui. Atea Baltijos šalyse dirba daugiau nei 700 darbuotojų, o bendra apyvarta 2015 metais siekė 107 mln. Eurų.
Atea grupė yra pirmaujanti IT infrastruktūros sprendimų teikėja visose Šiaurės ir Baltijos šalyse, jos apyvarta sudaro apie 3 mlrd. Eurų.

Daugiau apie ATEA gali sužinoti