Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vadero“

Informacijos vadybininkas(-ė) 0,5 etato

270-350 €/mėn. Į rankas
Druskininkai - UAB „Vadero“

Darbo pobūdis

  • Produktų talpinimas e-parduotuvėjė ir išorinėse platformose
  • Produktų priežiūra – aprašymų kūrimas, nuotraukų redagavimas (apmokome, tad nesijaudinkite!)
  • Bendravimas su e-parduotuvės klientais el.paštu, telefonu, ar soc. tinkluose – informacijos suteikimas
  • Pagalba ruošiant įvairias ataskaitas (Excel lentelės)
  • Kitos pagalbinės užduotys kasdienėje įmonės veikloje.

Reikalavimai

  • Ne žemesnis, kaip vidurinis išsilavinimas ir bent 1 metų darbo patirtis
  • Geri darbo kompiuteriu, ypač MS Excel įgūdžiai
  • Taisyklinga lietuvių kalba raštu ir žodžiu

PRIVALUMAI:
  • patirtis E-Commerce ar reklamos srityje
  • Photoshop įgūdžiai
  • Vokiečių kalba

Mes jums siūlome

  • darbą jaunoje, augančioje įmonėje e-prekybos srityje
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • darbą 0,5 etato Druskininkuose (galima derinti su mokslais ar kitu darbu)
  • CV ir trumpą prisistatymą siųskite el. paštu

Atlyginimas

270-350 €/mėn. į rankas
  • 270-350 EUR / mėn į rankas
  • Sutartis sudaroma 6 mėnesiams su galimybe po pradinio sutarties termino ją pratęsti neterminuotai, bei padidinti darbo laiką iki 0,75 ar 1 etato.

Įmonė užsiimanti internetine prekyba ieško ambicingo ir atsakingo kolegos ar kolegės, norinčio(-s) prisijungti prie jaunos komandos Informacijos vadybininko (-ės) / Asistento (-ės) pozicijoje.