Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos notarų rūmai

Informacinių sistemų administratorius

1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Lietuvos notarų rūmai

Darbo pobūdis

Lietuvos notarų rūmai eksploatuoja eNotaras informacinę sistemą, kuri automatizuoja kasdienę notariato veiklą bei naudojasi įvairiomis kitomis trečių šalių informacinėmis sistemomis. Siekdami užtikrinti stabilų naudojamų informacinių sistemų veikimą bei darnų vystymą, ieškome Sistemų administratoriaus.

Darbo pobūdis:
1. Pastovi naudojamų informacinių sistemų ir susijusios infrastruktūros veikimo bei saugos stebėsena, naudojant Zabbix, WAF bei kitas priemones.
2. Operatyvus nustatytų problemų bei incidentų sprendimas, koordinuojant sistemas bei infrastruktūrą prižiūrinčių rangovų darbus.
3. Informacinių sistemų bei infrastruktūros tobulinimo galimybių nustatymas, detalizavimas bei patvirtintų pokyčių įgyvendinimo technologinis koordinavimas.
4. Naudotojų valdymas, kūrimas, deaktyvavimas (Linux, Oracle DB, Alfresco).
5. Efektyvių atsarginių kopijų užtikrinimas, koordinuojant sistemų prieglobos paslaugų (angl. „Hosting“) teikėjo darbus.
6. Notarų, notarų darbuotojų bei Lietuvos notarų rūmų darbuotojų konsultavimas IT klausimais.
7. Notarų, notarų darbuotojų bei Lietuvos notarų rūmų darbuotojų IT kompetencijos kėlimo organizavimas.

Reikalavimai

1. Aukštasis išsilavinimas su IT susijusioje srityje, nemažiau 1 metų patirtis sistemų administratoriaus rolėje (gali būti paskutinio kurso studentas).
2. Patirtis su viena ar daugiau iš šių technologijų: Oracle Database, Java, Liferay, Alfresco.
3. Patirtis administruojant Linux (CentOS, Redhat) ir Microsoft aplinkose veikiančius serverius.
4. Patirtis dirbant su Zabbix stebėsenos sistema.
5. Komunikabilumas, gebėjimas paprastai išaiškinti sudėtingus technologinius klausimus ne IT srities specialistams.
6. Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu).

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas

Olimpiečių g. 4, 09237 Vilnius
Kodas
informacija apie Lietuvos notarų rūmai
2370 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.