Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Leksinova“

Informacinių sistemų analitikas (-ė)

Nuo 1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Leksinova“

Darbo pobūdis

Darbas informacinių sistemų analizės srityje, gebėjimas tarpininkauti tarp klientų ir įmonės techninių darbuotojų. Darbas su valstybinėmis bylų valdymo sistemomis.

Reikalavimai

  • Darbo su informacinėmis sistemomis patirtis;
  • Reikalavimų surinkimo ir analizės dokumentavimo patirtis;
  • Užduočių techniniams ekspertams formavimo ir valdymo patirtis;
  • Komunikabilumas, gebėjimas tarpininkauti tarp klientų ir techninių darbuotojų.

Privalumai:

  • Teisininko išsilavinimas;
  • Testuotojo patirtis;
  • Programavimo, analitikos ar testuotojo sertifikatai;
  • Projektavimo įrankių: UML, ER diagramų, BPMN žinios.

Įmonė siūlo

  • Susipažinti su įvairių valstybinių institucijų darbo metodais bei veiklos ypatumais;
  • Iššūkį dirbant su svarbiais teisinių institucijų ir organizacijų projektais;
  • Tobulėjimą informacinių sistemų kūrimo srityje;
  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbą ofise arba nuotoliniu būdu;
  • Galybė derinti studijas su darbu, lanksčias darbo valandas;
  • Darbą įvairiuose įdomiuose ir dideliuose projektuose profesionalų komandoje;
  • Įgyti daugiau patirties ruošiant užduotis programuotojams ir užtikrinant darbų atlikimą.

Atlyginimas

Nuo 1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Leksinova“ Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti nuo 1998 m. tapo rinkos lydere IT sprendimų teisininkams kūrimo srityje. Mūsų ilgamečiai klientai, kuriems kūrėme ir vystome informacines sistemas ir registrus – LR teismai, LR prokuratūros, LR ginklų fondas, Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba, Vidaus reikalų ministerija, savivaldybės, advokatai, antstoliai ir kiti.
informacija apie UAB „Leksinova“
1989 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.