AB „LITGRID“

Informacinių sistemų architektas (ė)

Vilnius - AB „LITGRID“

Darbo pobūdis

LITGRID AB startuoja visiškai nauja veikla – Ilgalaikio pajėgumų mechanizmo įgyvendinimas. Pajėgumų mechanizmas – tai priemonė, skirta elektros energetikos sistemos adekvatumui užtikrinti skatinant investicijas į elektros energijos pajėgumus.

  • Naujai kuriamos Informacinės sistemos (IS) ilgalaikio pajėgumų mechanizmo įgyvendinimas:
o principinių aplikacijų ir duomenų architektūros funkcinių ir nefunkcinių reikalavimų nustatymas,
o duomenų informacinio modelio sukūrimas, integracijų su kitomis IS reikalavimų nustatymas,
o informacinės sistemos loginės ir funkcinės architektūros projektavimas,
o informacinės sistemos technologinės platformos komponentų parinkimas,
o informacinės sistemos naudotojo sąsajos projektavimas,
o reikalavimų IS duomenų integralumui, prieinamumui, veiklos tęstinumui, informacijos saugai nustatymas.
  • Techninės slaukiam tavo CVpecifikacijos IS (funkcinių ir nefunkcinių reikalavimų) parengimas pirkimui, kūrimo ir testavimo koordinavimas;
  • Bendradarbiavimas su susijusiais padaliniais kuriant naują IS.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažiau nei 3 metų programavimo, atviro kodo panaudojimo patirtis;
  • Patirtis kuriant informacinių sistemų architektūrą ir nustatant reikalavimus;
  • Patirtis kuriant saugius vartotojų prisijungimo prie sistemos sprendinius;
  • Patirtis kuriant saugias sistemas;
  • Orientacija į rezultatus, strateginis mąstymas, organizuotumas, prioritetų valdymas kritinėse situacijose;
  • Aiškus minčių dėstymas, užduočių delegavimas, puikūs komunikavimo įgūdžiai;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (C1).

Privalumai:
  • Aukciono veikimo principų išmanymas ar patirtis kuriant aukcionų sistemas;
  • Patirtis projektų įgyvendinimo ar vadovavimo srityse;
  • Elektros energetikos sistemos ir rinkos veikimo principų išmanymas.

Įmonė siūlo

  • aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
  • reikšmingas ir įdomus darbas;
  • galimybė savarankiškai kurti unikalų produktą;
  • puikiai išvystytą ITT ir šiuolaikiniais principais grįstą vadybą;
  • darbo užmokestį nuo 3000 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Jei nori prisidėti prie Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos įgyvendinimo, organizuoti naują veiklą, dalyvauti kuriant naują mechanizmą kartu su Europos Komisija, ENTSO-E ir nacionalinių institucijų atstovais, laukiam tavo CV.

„Litgrid“ – energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina daugiau kaip 370 „Litgrid“ specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą – tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

„Litgrid“ yra lygias galimybes puoselėjanti bendrovė. Esame atviri visiems (-oms) kandidatams (-ėms), nediskriminuodami jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Litgrid“ komandos dalimi.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti skiltyje „Litgrid žmonės” ()

Prisijunk prie mūsų komandos!
informacija apie AB „LITGRID“
408
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.