Registrų Centras, VĮ

Informacinių sistemų architektas (-ė)

Vilnius - Registrų Centras, VĮ

Darbo pobūdis

  • IT projektų ar keitimų įgyvendinimui reikalingų architektūrinių sprendimų projektavimas;
  • informacinių sistemų vystymas pagal IT architektūros valdymo procesus;
  • sistemų tarpusavio integracijų analizė, integracinių sąsajų specifikavimas;
  • duomenų bazių projektavimas, loginis ir fizinis duomenų modeliavimas, esamų duomenų bazių vystymas, modernizavimas, įdiegimo valdymas, duomenų bazės sluoksnio programavimas;
  • techninių užduočių programinės įrangos kūrimui, modifikavimui atlikti ruošimas;
  • techninių užduočių įgyvendinimo planavimas, priežiūra ir kontrolė;
  • dalyvavimas informacinių sistemų, jų komponentų testavimuose ir įdiegimuose;
  • techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas informacinių technologijų srityje;
  • kvalifikacija IS projektavimo srityje, ORACLE duomenų bazių projektavimo srityje (sertifikatai, kiti dokumentai įrodantys kvalifikaciją);
  • programinės įrangos/IS gyvavimo ciklo procesų išmanymas;
  • IS kūrimo principų ir technologijų išmanymas;
  • ne mažesnė nei 3 metų IS architekto patirtis;
  • ne mažesnė nei 3 metų patirtis IS projektavimo srityje, kuriant IS ORACLE DBVS pagrindu;
  • patirtis kompleksiniuose, IT integraciniuose projektuose;
  • sistemų integravimo sprendimų išmanymas;
  • XML, JSON, SOAP, REST technologijų žinios ir patirtis, susijusi su platformų integravimu;
  • didelės apimties institucinių informacinių sistemų projektavimo ir įgyvendinimo patirtis;
  • patirtis kuriant duomenų bazes, duomenų bazių objektus;
  • geros SQL, PL/SQL žinios;
  • UML žinios ir naudojimo patirtis (MagicDraw ar lygiaverčiais įrankiais);
  • BPML žinios (privalumas);
  • puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
  • anglų kalbos žinios B1 lygiu;
  • geri darbo kompiuteriu, Microsoft Office paketu įgūdžiai;
  • gebėjimas suprasti ir suprantamai perteikti informaciją technine ir netechnine kalba;
  • analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti, apibendrinti informaciją, atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus, profesionalumas, bendradarbiavimas, nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija gebėti dirbti kolektyve, savarankiškai atlikti užduotis, mokėti bendrauti;
  • planavimo bei užduočių skirstymo įgūdžiai.

  • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;
  • galimybę dirbti Vilniuje arba Kaune;
  • darbo užmokestį nuo 1800 Eur su mokesčiais. Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Bet tai - tik dalis atlygio. Mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate valstybės įmonei Registrų centrui savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo tvarkos apraše.

Valstybės įmonė Registrų centras – pažangios valstybės bei visuomenės partneris, pagrindinių nacionalinių duomenų tvarkytojas, kuriantis šiuolaikišką, pozityvų ir abipusiu bendradarbiavimu grįstą santykį su visuomene, verslu ir valstybe. Esame strateginė ir ypatinga organizacija – čia gimsta ir veikia didžiosios valstybės informacinės sistemos, pagrindiniai Lietuvos registrai, kasdien apsilanko dešimtys tūkstančių klientų, o juos sutinka net 1600 mūsų darbuotojų.