Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Informacinių sistemų projektų valdymo skyriaus Vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

Darbo pobūdis

  • Informacinių technologijų departamento Informacinių sistemų projektų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 13
  • Informacinių technologijų departamento (toliau – Departamentas) Informacinių sistemų projektų valdymo skyriaus (toliau – Skyrius) vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga projektų, susijusių su Ministerijos ir Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių (toliau – diplomatinė atstovybė) informacinėmis sistemomis ir tinklais, valdymui.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas atlieka šias funkcijas:
  • 1 užtikrina Ministerijos ir diplomatinių atstovybių informacinių sistemų projektų procesų valdymą (programavimo, identifikavimo, projekto rengimo, vykdymo bei vertinimo etapai);
  • 2 planuoja informacinės sistemos funkcionavimui bei vystymui skirtus finansinius išteklius;
  • 3 rengia ir derina investicinius projektus, užtikrina tinkamą lėšų panaudojimą, rengia ataskaitas;
  • 4 pagal kompetenciją dalyvauja rengiant informacinės sistemos vystymo gairių projektus;
  • 5 rengia ir teikia skyriaus vedėjui projektų valdymo metodiką;
  • 6 vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais rengia, derina ir teikia perkamų paslaugų/prekių technines specifikacijas, derina sutarčių projektus, pagal kompetenciją dalyvauja viešųjų pirkimų procedūrose;
  • 7 rengia, derina ir teikia technines specifikacijas, pirkimų dokumentus, pagal kompetenciją dalyvauja viešųjų pirkimų procedūrose;
  • 8 rengia, derina ir sudaro sutartis, kontroliuoja jų įgyvendinimą;
  • 9 dalyvauja ir atstovauja Ministerijos ar kitų žinybų (tarpinstitucinėse) darbo grupėse, sprendžiančiose įvairius informacinių technologijų ir informacijos apdorojimo saugumo klausimus, svarbius ministerijos veiklai;
  • 10 atlieka diplomatinio kurjerio funkcijas, esant poreikiui perveža su informacinėmis technologijomis susijusią įslaptintą informaciją bei techninę įrangą;
  • 11 esant reikalui, pavaduoja Departamento darbuotojus;
  • 12 atlieka kitus nenuolatinio pobūdžio skyriaus vedėjo tarnybinius pavedimus.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • 1 turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • 2 turėti ne mažiau kaip 1 (vienerių) metų darbo patirties projektų valdymo srityje;
  • 3 mokėti anglų kalbą ne žemesniu kaip pažengusio vartotojo lygmens B2 lygiu,
  • 4 būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės programomis ir nutarimais bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais valstybės tarnybos, diplomatinės tarnybos bei ministerijos veiklą;
  • 5 būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais informacinių sistemų kūrimą, įgyvendinimą, saugos priemonių organizavimo užtikrinimą;
  • 6 žinoti pagrindinius saugos politikos ir informacijos saugos principus, saugų informacinių sistemų ir duomenų tvarkymą reglamentuojančius teisės aktus, standartus ar kitus šios srities dokumentų reikalavimus ir sugebėti juos taikyti praktikoje;
  • 7 sugebėti rengti teisės aktų, susijusių su informacinėmis technologijomis ar jos sauga, projektus;
  • 8 žinoti ir turėti supratimą apie modernias informacines technologijas;
  • 9 atitikti Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimus dirbti arba susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Slaptai“.
CVB client

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

daugiau info vtd.lt