Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Eglės sanatorija

Informacinių sistemų vadovas (-ė)

1500-2700 €/mėn. Į rankas
Druskininkai - Eglės sanatorija

Darbo pobūdis

1. Informacinių technologijų vystymo strategijos įmonėje kūrimas ir įgyvendinimas, biudžeto planavimas;
2. Informacinių technologijų, naudojamų įmonėje, modernizavimo/atnaujinimo inicijavimas;
3. Dalyvavimas įmonės veiklos planavime ir pasiūlymų teikimas, kaip informacinių technologijų pagalba pagerinti esamus arba kuriamus procesus;
4. Programinių ir techninių projektų koordinavimas, naujų projektų diegimo inicijavimas;
5. Įmonės kompiuterinių tinklų, serverių ir duomenų bazių veikimo užtikrinimas;
6. IT skyriaus veiklos valdymas: planuoti, organizuoti, koordinuoti skyriaus veiklą, skatinti darbuotojų iniciatyvą ir stiprinti atsakomybę už darbo rezultatus siekiant užtikrinti tinkamą skyriui pavestų užduočių ir funkcijų vykdymą).

Reikalavimai

1. Aukštasis išsilavinimas (informacinių sistemų/informatikos inžinerijos/programų sistemų ar pan. srityje);
2. Panašaus darbo patirtis (ne mažiau kaip 2 metai);
3. Ne mažesnė nei 2 metų sėkmingo vadovavimo struktūriniam padaliniui ar grupei patirtis;
4. Verslo procesų išmanymas;
5. Microsoft Windows operacinių sistemų, MS Office programinės įrangos išmanymas (CRM, viešbučių valdymo sistemų išmanymas laikomas privalumu);
6. Stiprios projektų valdymo žinios bei įgūdžiai;
7. Puikios anglų ir geros rusų kalbų žinios;
8. Inovatyvumas, noras tobulėti, domėjimasis naujovėmis;
9. Analitinis mąstymas, puikūs laiko planavimo įgūdžiai, iniciatyvumas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

  • apgyvendinimo galimybes atvykus dirbti iš kito miesto;
  • kuro kompensaciją;
  • įdomų ir atsakingą (įtraukiantį) darbą bendrovėje, kuri yra sveikatinimo srities lyderė;
  • naudų paketą ir papildomas motyvacines priemones;
  • palaikantį kolektyvą bei vadovų komandą ir darbui motyvuojančią aplinką;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
Darbo vieta: Birštonas arba Druskininkai
Darbo modelis: hibridinis - biuras/nuotolinis

Atlyginimas

1500-2700 €/mėn. į rankas

„Eglės sanatorija" – tai dviejuose Lietuvos kurortuose – Birštone ir Druskininkuose – įsikūrusi, ilgametes gydymo ir reabilitacijos tradicijas puoselėjanti įstaiga. Šimtmečius kurortus garsinę natūralūs veiksniai (mineralinis vanduo ir gydomasis purvas) „Eglės sanatorijoje" derinami su šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia medicinine įranga. Tai sukuria puikias galimybes visapusiškai gydyti įvairius susirgimus bei stiprinti žmogaus organizmą.
„Eglės sanatorijos" stiprybė – natūralumu paremta gydymo metodika, keturiasdešimt penkerių metų patirtis, moderni medicininė įranga ir puikūs, čia dirbantys specialistai.
Šiuo metu mūsų komandoje dirba virš 500 darbuotojų.
informacija apie Eglės sanatorija
803 €
Vid. atlyginimas bruto
132
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 539 €
25% uždirba 539-724 €
25% uždirba 724-900 €
25% uždirba nuo 900 €