VšĮ „Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė“

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ SPECIALISTAS

650-750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė“

Darbo pobūdis

  • kompiuterių infrastruktūros priežiūra ir palaikymas;
  • kompiuterinės ir programinės įrangos gedimų nustatymas ir šalinimas;
techninės ir programinės įrangos diegimas bei konfigūravimas;
  • elektroninio pašto priežiūra ir konfigūravimas;
  • orgtechnikos, skenavimo įrenginių priežiūra, administravimas, gedimų nustatymas ir šalinimas;
  • kompiuterinių tinklų priežiūra ir gedimų šalinimas;
  • serverinės technikos ir programinės įrangos priežiūra ir palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis arba aukštesnysis (tiksliųjų mokslų, informatikos ar informacinių sistemų srityje) išsilavinimas, gali būti studijuojantis;
  • ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis informacinių technologijų srityje;
  • puikios kompiuterinių sistemų žinios;
  • komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas, savarankiškumas, greitas reagavimas į iškilusias problemas.

Atlyginimas

650-750 €/mėn. į rankas

Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė jau 30 metų teikia skubią pagalbą ir aukšto lygio chirurgijos paslaugas visos Lietuvos gyventojams. Jungdami ilgametę patirtį ir didelę kompetencijų įvairovę, derindami mokslo bei technologijų inovacijas, specializuojamės ūmių būklių, sunkių traumų ir plataus profilio klinikinės chirurgijos srityse.
informacija apie VšĮ „Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė“
2856 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
1959
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1676 €
25% uždirba 1676-2456 €
25% uždirba 2456-3520 €
25% uždirba nuo 3520 €