Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Centralizuoto IT įrangos, org. technikos bei telekomunikacijos priemonių pirkimo proceso organizavimas ir vykdymas;
  • Rinkos teikiamų prekių ir paslaugų kainų analizė;
  • Bendravimas su esamais tiekėjais ir aktyvi naujų tiekėjų paieška;
  • Derybų su tiekėjais vedimas, sutarčių sudarymas;
  • Su pirkimais susijusių dokumentų rengimas ir administravimas;
  • Ataskaitų rengimas ir savalaikis teikimas vadovybei.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos, informacinių technologijų srityje ar pan.);
  • Ne mažiau kaip 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją, sekti tendencijas ir daryti išvadas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios- privalumas;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, savarankiškumas, gebėjimas įsisavinti naujoves.

Mes jums siūlome

  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Karjeros perspektyvas įmonių grupėje;
  • Įdomų, dinamišką, atsakingą darbą, pritaikant ir tobulinant profesines ir asmenines kompetencijas;
  • Darbą moderniame A+ klasės verslo centre MAGNUM, Kaune.

Atlyginimas

Nuo 1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.
„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.