Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Informatikos ir ryšių poskyris Vyresnysis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Tauragė - Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Darbo pobūdis

  • Informatikos ir ryšių poskyrio (toliau – IRP) vyresnysis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas. 2. Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 10
  • Vyresniojo specialisto pareigybės paskirtis – palaikyti policijos komisariato kompiuterių ir kompiuterinių tinklų darbą, informacinių sistemų veiklą.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • analizuoja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) kompiuterinės ir ryšio įrangos vartotojų poreikius, teikia apibendrintą informaciją bei pasiūlymus susijusius su įrangos naudojimu;
  • teikia vadovybei siūlymus dėl kompiuterinės, telekomunikacinės ir radijo ryšio įrangos paskirstymo policijos komisariate, Tauragės aps. VPK struktūriniuose padaliniuose;
  • užtikrina Tauragės aps. VPK informacinės sistemos ir ryšio priemonių funkcionavimą;
  • administruoja Tauragės aps. VPK tarnybinio elektroninio pašto vartotojus;
  • administruoja Tauragės aps. VPK vietinį kompiuterių tinką;
  • administruoja Tauragės aps. VPK darbuotojų prisijungimą prie policijos informacinių sistemų, žinybinių registrų;
  • organizuoja ir vykdo kompiuterinės technikos, ryšio priemonių bei programinės įrangos diegimą bei priežiūrą;
  • kontroliuoja automobilinės kompiuterinės ir telemetrinės įrangos veikimą;
  • tvarko kompiuterinę techniką (registruoja gedimus, pagal galimybes atlieka ne- garantinių dalių smulkų remontą bei keitimą, kontaktuoja dėl garantinio aptarnavimo);
  • koordinuoja Tauragės aps. VPK kompiuterinės ir programinės įrangos naudojimą pagal paskirtį;
  • atsakingas už Lietuvos Respublikos valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymo 32 straipsnyje išdėstytas funkcijas įgyvendinant įslaptintos informacijos fizinę apsaugą;
  • Tauragės aps. VPK struktūriniais padaliniams teikia konsultacijas informacinių sistemų, kompiuterinės ir programinės įrangos klausimais;
  • derina technines specifikacijas, įsigyjant, diegiant bei tobulinant kompiuterinę įrangą policijos komisariate;
  • veda Tauragės aps. VPK kompiuterinės, programinės ir ryšio įrangos apskaitą, ruošia įrangos nurašymo ir perdavimo dokumentus;
  • dalyvauja formuojant informacinių technologijų mokymo poreikį;
  • nustatyta tvarka dalyvauja atliekant tikslinius ir netikslinius Tauragės aps. VPK struktūrinių padalinių veiklos patikrinimus;
  • gauna duomenis (vartotojo lygiu) iš policijos registrų ir posistemių, reikalingus struktūrinių padalinių patikrinimams atlikti;
  • rengia atsakymus į paklausimus, tam, kad būtų suteikta informacija pagal kompetenciją;
  • tvirtina Tauragės aps. VPK sudarytų ar gautų dokumentų kopijų ar išrašų tikrumą;
  • materialiai atsakingas už jam patikėtą turtą;
  • vykdo IRP vedėjo funkcijas, jam laikinai nesant;
  • naudoja, tvarko (įrašo, keičia, vykdo paiešką) duomenis policijos registruose, posistemiuose, sistemose, duomenų bazėse ir informacinėse sistemose, reikalingose pareigybės aprašyme nustatytoms funkcijoms vykdyti;
  • vykdo kitus su Tauragės aps. VPK funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą fizinių mokslų studijų srities informatikos krypties;
  • būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais policijos valdymą (administravimą);
  • mokėti dirbti šiomis kompiuterinėmis programomis: Microsoft Office, Libre Office, Internet Explorer, Mozilla Thunderbird, Mozilla Firefox;
  • gerai žinoti Microsoft Windows operacinę sistemą, mokėti ją taikyti ir administruoti, išmanyti kompiuterių tinklų kūrimo ir administravimo principus, žinoti kompiuterio sudedamąsias dalis, būti susipažinusiam su Linux (Ubuntu) operacine sistema.
  • atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus suteikiant teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.
CVB client

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

daugiau info vtd.lt