Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Infrastruktūros skyrius Skyriaus vedėjas (karjeros valstybės tarnautojas)

Kupiškis - Kupiškio rajono savivaldybės administracija

Darbo pobūdis

1. Infrastruktūros skyriaus (toliau – Skyrius) vedėjas yra karjeros valstybės tarnautojas. 2. Pareigybės lygis – A. 3. Pareigybės kategorija – 13.
  • Skyriaus vedėjo pareigybė reikalinga organizuoti ir koordinuoti Skyriaus darbą, užtikrinti Skyriaus tikslų ir uždavinių vykdymą, prižiūrėti, kaip vykdomi Lietuvos Respublikos įstatymai, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimai bei kiti teisės aktai rajono infrastruktūros, statybos, komunalinio ūkio, aplinkosaugos, turto valdymo srityje.
  • Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • organizuoja Skyriaus darbą, paskirsto užduotis ir kontroliuoja jų vykdymą, atsako už Skyriui priskirtų uždavinių ir funkcijų vykdymą;
  • vykdo strateginį ir einamąjį rajono tvarkymo darbų, transporto organizavimo planavimą, kontroliuoja jo vykdymą, teikia ataskaitas Savivaldybės administracijai;
  • organizuoja ir užtikrina lėšų, skirtų iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, Savivaldybės biudžeto lėšų paskirstymo rajono infrastruktūrai prižiūrėti, planavimą, tikslingą ir racionalų panaudojimą;
  • organizuoja Kelių priežiūros ir plėtros programos (toliau – KPPP) finansavimo sutarčių sudarymą ir vykdymą, sutikrina ir derina atliktų darbų aktus ir rengiamus dokumentus, ataskaitas, susijusias su apmokėjimu ir lėšų naudojimu, teikia dokumentus Lietuvos kelių direkcijai;
  • tvirtina projektuojamų, naujai statomų, rekonstruojamų, modernizuojamų (atnaujinamų), remontuojamų ir eksploatuojamų objektų defektinius ir atliktų darbų aktus, sąmatų skaičiavimus, atliekamų darbų kalkuliacijas, vizuoja finansinius dokumentus;
  • kontroliuoja Skyriaus vykdomų viešųjų pirkimų organizavimą, viešųjų pirkimų sutartis;
  • kontroliuoja lėšų, gautų objektams valdyti, projektuoti, statyti, rekonstruoti, remontuoti ir eksploatuoti, panaudojimą;
  • racionaliai ir efektyviai naudoja Savivaldybei nuosavybės teise priklausantį, patikėjimo teise ar panaudos pagrindais valdomą turtą, užtikrina priežiūrą, perduoto (panaudos, nuomos ar kitais pagrindais) turto būklės monitoringą;
  • įgyvendina Savivaldybės, valstybės, Europos Sąjungos politiką aplinkos apsaugos, racionalaus gamtos išteklių naudojimo ir aplinkos kokybės valdymo srityje;
  • kontroliuoja daugiabučių namų priežiūros administravimą;
  • užtikrina ir kontroliuoja aplinkos apsaugos, atliekų tvarkymo, aplinkos kokybės (oro, dirvožemio, vandens) gerinimą ir apsaugą, neigiamo poveikio mažinimo uždavinių įgyvendinimą, aplinkosauginį visuomenės švietimą;
  • kontroliuoja kapinių priežiūros administravimą ir priežiūrą;
  • dirba komisijose, dalyvauja administraciniuose patikrinimuose, susitikimuose ir posėdžiuose dėl projektų įgyvendinimo;
  • teikia siūlymus dėl ES struktūrinių fondų panaudojimo galimybių rajono ūkio, infrastruktūros, transporto plėtros ir tobulinimo srityje, šioms veikloms priskirtų objektų atnaujinimo, remonto ir eksploatavimo, valdymo klausimais;
  • atstovauja Savivaldybei institucijose, kai nagrinėjami Skyriaus kompetencijos klausimai;
  • rūpinasi darbuotojų kvalifikacijos kėlimu, teikia pasiūlymus dėl darbuotojų skatinimo ir drausminių nuobaudų jiems skyrimo;
  • teikia pasiūlymus dėl skyriaus nuostatų tobulinimo, valstybės tarnautojų ir darbuotojų pareigybių aprašymų, pareiginių nuostatų keitimo, siekiant įgyvendinti skyriaus veiklos nuostatuose numatytus uždavinius ir funkcijas;
  • rengia pagal savo kompetenciją Savivaldybės tarybos sprendimų, Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų, Savivaldybės mero potvarkių, raštų ir kitų dokumentų projektus tam, kad užtikrintų priskirtų funkcijų tinkamą vykdymą;
  • užtikrina Skyriui pavestų administracinių paslaugų teikimą ir administracinės naštos mažinimą;
  • nesant Skyriaus vedėjo pavaduotojo, atlieka jo funkcijas;
  • vykdo kitus Savivaldybės administracijos direktoriaus pavedimus pagal Skyriaus kompetenciją tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.

Reikalavimai

  • Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą technologijos mokslų studijų srities, statybos inžinerijos arba aplinkos inžinerijos studijų krypties išsilavinimą;
  • turėti ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį ir 1 metų darbo patirtį statybos organizavimo ir priežiūros arba aplinkos apsaugos organizavimo ar priežiūros srityje;
  • būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais ir poįstatyminiais teisės aktais, reglamentuojančiais vietos savivaldą, valstybės tarnybą, teritorijų planavimą, statinių projektavimą, statybą, aplinkos apsaugą, teritorijų planavimo ir statybos valstybinę priežiūrą;
  • mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti apibendrinimus ir išvadas;
  • sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles;
  • mokėti dirbti su Microsoft Office programiniu paketu;
  • turėti vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).
CVB client

Kupiškio rajono savivaldybės administracija

daugiau info vtd.lt