Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "G4S Lietuva"
More about company »

Inkasatorius - vairuotojas

Nuo 450 Eur
Vilnius - UAB "G4S Lietuva"

Darbo pobūdis

1. Tiksliai ir saugiai pagal pateiktą maršrutą, surinkti, pervežti ir pristatyti piniginius krovinius bei vertybes,
2. Saugoti ir ginti inkasuotus pinigus bei vertybes įstatymų numatytomis priemonėmis,
3. Saugiai ir patikimai vairuoti inkasavimo automobilį.

Reikalavimai

1. Ne žemesnis negu vidurinis išsilavinimas,
2. Gera sveikatos būklė,
3. Galiojantis vairuotojo pažymėjimas,
4. Apsaugos darbuotojo kvalifikacija.

Mes jums siūlome

1. Įdomų ir atraktyvų darbą, tinkantį bet kokio amžiaus darbuotojui, puikias darbo salygas, galimybes tobulėti ir gauti didesnį darbo užmokestį;
2. Darbą pamainomis, yra galimybė pritaikyti lankstų darbo grafiką;
3. Visuomet laiku mokamą darbo užmokestį bei nepriekaištingo darbo įvertinimą premijomis;
4. Neturintiems apsaugos darbuotojo kvalifikacijos, padėsime ją įgyti įmonės organizuojamuose kursuose.

Atlyginimas

Nuo 450 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Pasaulinė saugos sprendimų lyderė "G4S" kviečia prisijungti naują komandos narį. "G4S" Lietuvoje patenka į didžiausių šalies darbdavių dešimtuką – dirba 1450 darbuotojai. Įmonė teikia elektroninės ir fizinės apsaugos, pinigų tvarkymo, instaliavimo bei projektavimo paslaugas visoje Lietuvoje. G4S Lietuva” užtikrina asmens duomenų apsaugą, kandidatų pateikti duomenys bus tvarkomi tik įdarbinimo įmonėje tikslu. Nepakvietus dalyvauti atrankoje, kandidato atsiųsta informacija bus ištrinta po dviejų mėnesių.
Informacija apie UAB "G4S Lietuva"
684 €
Vid. atlyginimas bruto
1371
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Saulius Vincentas Tulevičius