UAB „Automatikos sistemos“

Inovacijų ir plėtros skyriaus specialistas

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Automatikos sistemos“

Darbo pobūdis

  • Elektros spintų tobulinimas, naujų gaminių kūrimas;
  • Medžiagų, komponentų paieška, kokybės vertinimas;
  • Dokumentų paruošimas laboratorijoms dėl testavimo pagal IEC standartus;
  • Gaminių instrukcijų vartotojams kūrimas;
  • Katalogų paruošimas;
  • Galima darbo vieta - Panevėžio arba Vilniaus mieste.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis elektrotechninis ar mechaninis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Rusų kalbos mokėjimas privalumas;
  • Aukštas kūrybinis savarankiškumas ieškant inovatyvių produktų/paslaugų ir toks pat aukštas komandiškumas įgyvendinant idėjas.

  • Galimybę kryptingai tobulinti profesines žinias ir įgūdžius;
  • Profesionalią komandą;
  • Laisvę imtis pokyčių ir prisidėti kuriant energetiškai sumanų pasaulį.

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

ASISTEMOS juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien ji – viena stambiausių Panevėžio įmonių, kurioje dirba per 190 darbuotojų. Gamybos plotas išsiplėtė iki 3000 m2, eksportas išaugo iki 40%. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
informacija apie UAB „Automatikos sistemos“
1988 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
201
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1464 €
25% uždirba 1464-1927 €
25% uždirba 1927-2542 €
25% uždirba nuo 2542 €