Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sekargas Hamilton“

Inspektorius (darbas Klaipėdos uoste)

900-1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Sekargas Hamilton“

Darbo pobūdis

  • Krovinio (agrokultūrų, trąšų ir kt.) inspektavimas Klaipėdos jūrų uosto terminalų teritorijoje pagal darbo instrukcijas (kiekio, svėrimo kontrolė, mėginių ėmimas, pažeidimų fiksavimas ir kt.);
  • Dokumentų, ataskaitų, susijusių su atliekamu darbu ruošimas;
  • Pamaininis darbas komandoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, sąžiningumas ir noras dirbti bei užsidirbti;
  • Panašaus darbo patirtis - didelis privalumas;
  • Savarankiškumas, organizuotumas ir gebėjimas greitai orientuotis situacijose;
  • Mokėjimas dirbti su kompiuteriu bei skaityti ir suprasti anglų kalba (papildoma kalba – privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Darbų saugos principų supratimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabiliai veikiančioje kompanijoje;
  • Pagalbą ir apmokymus įsitraukiant į darbo procesą;
  • Geras darbo sąlygas, papildomas motyvacines priemones, galimybę augti įmonėje.

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas
Galutinis atlygis priklausys nuo pasirinkto kandidato patirties ir kompetencijų.

UAB "Sekargas ir kompanija" įkurta 1996 m. Nuo pat įkūrimo pradžios įmonė yra Klaipėdos Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmų narys. 1998 metų lapkričio mėn. mūsų įmonė buvo priimta į "THE GRAIN AND FEED TRADE ASSOCIATION"(GAFTA), o 1999 metų lapkričio mėn. ir į "THE FEDERATION OF OILS, SEEDS AND FATS ASSOCIATION LTD." (FOSFA) sudėtį, kaip survejerinė (krovinių kontrolės) organizacija. Šiuo metu mūsų kompanija yra vienintelė lietuviška kontrolės agentūra, kurios Kokybės Valdymo Sistema nuo 1998 metų pripažinta atitinkanti tarptautinius kokybės standarto reikalavimus ISO 9002:1994/LST EN ISO 9002:1995, o nuo 2017 metų - ISO 9001:2015/LST EN ISO 9001:2015, šiose srityse:

Krovinių priežiūra;
Ėminių ėmimas;
Kokybės ir kiekio kontrolė;
Maisto ir kitų produktų laboratoriniai tyrimai;
GMP - švaros tinkamumo kontrolė;
Krovinio, transporto ir krovimo priemonių pažeidimų apžiūra;
Radioaktyvaus užterštumo matavimas.
informacija apie UAB „Sekargas Hamilton“
2088 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1415 €
25% uždirba 1415-1660 €
25% uždirba 1660-2882 €
25% uždirba nuo 2882 €