Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Lietuvos geležinkelių“ grupė

Instruktavimo grupės traukinio mašinistų instruktorius (-ė)

Nuo 1145 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - „Lietuvos geležinkelių“ grupė

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir vesti mokymus traukinio mašinisto kvalifikacijai įgyti, egzaminuoti mokymų dalyvius
  • Rengti teorinių ir praktinių mokymų programas
  • Vykdyti traukinio mašinistų darbo stebėseną
  • Įgyvendinti traukinio mašinistų rotavimo projektus
  • Teikti pasiūlymus dėl traukinio mašinistų ugdymo bei darbo procesų efektyvinimo ir juos įgyvendinti
  • Nuolat atnaujinti traukinio valdymo proceso dokumentaciją
  • Dalyvauti projektuose, susijusiuose su įmonės veiklos procesų tobulinimu
  • Įsisavinti naujų riedmenų valdymo technologinius procesus

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Ne mažesnė kaip 5 metų traukinio mašinisto darbo patirtis
  • Galiojantis traukinio mašinisto pažymėjimas ir traukinio mašinisto sertifikatas
  • Dokumentų, reglamentuojančių geležinkelio transporto eismą ir saugą išmanymas, gebėjimas reikalavimus taikyti veikloje
  • Rusų kalba
  • Darbo komandoje įgūdžiai
  • Geri darbo pagrindinėmis MS Office programomis įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Dirbti vienoje didžiausių strateginę reikšmę turinčioje šalies bendrovių
  • Dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, saviraiškos galimybes
  • Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems
  • Galimybę nemokamai keliauti bendrovės traukiniais visoje Lietuvoje
  • Papildomą savanoriškąjį sveikatos draudimą
  • Mėnesinį darbo užmokestį neatskaičius mokesčių nuo 1145 EUR (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų)

Atlyginimas

Nuo 1145 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nuo 1145 EUR per mėnesį neatskaičius mokesčių (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų)

AB „LTG Cargo“ – didžiausios Baltijos šalyse geležinkelių grupės „Lietuvos geležinkeliai“ krovinių vežimo bendrovė, kurioje dirba daugiau kaip 2 tūkst. darbuotojų. Patikimas ir konkurencingas krovinių pervežimo paslaugas bendrovė teikia Azijoje ir Europoje, šiuo metu atsinaujinanti bendrovė valdo vieną moderniausių riedmenų parkų regione.
informacija apie „Lietuvos geležinkelių“ grupė
2374 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
1281
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1597 €
25% uždirba 1597-2107 €
25% uždirba 2107-2815 €
25% uždirba nuo 2815 €