Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Jolanta Žalienė Interior Design

Interjero dizainerė (-is) - interjero dizainerės asistentė (-as)

600-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Jolanta Žalienė Interior Design

Darbo pobūdis

Darbas kuriant individualių namų, butų bei visuomeninių patalpų interjero dizainą.
Patalpų zonavimas, 3D vizualizacijų ruošimas, techninių brėžinių darymas.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei vienerių metų analogiško darbo patirtis;
Įgudusio vartotojo patirtis dirbant šiomis programomis:
Autocad / Archicad,
Sketchup, V-ray / 3ds Max;
Gebėjimas savarankiškai atlikti pavestas užduotis;
Atsakingumas;
Komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas jaukioje studijoje J.Galvydžio g. Vilniuje;
Draugišką komandą;
Įdomią, naudingą darbo patirtį.

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato darbo patirties bei kompetencijos.

Jolanta Žalienė Interior Design - interjero architektūros studija kurianti gyvenamųjų namų, butų bei visuomeninių patalpų interjero dizainą.
2019 metais studijos sukurtas interjeras laimėjo "Tautos interjero" prizą konkurse "Mano erdvė"
Daugiau informacijos mūsų FB paskyroje.