UAB „Upės“

Interjero dizaineris

600-800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Darbas namuose, Vilnius - UAB „Upės“

Darbo pobūdis

1. Pateiktų patalpų vertinimas, matavimai esamų komunikacijų tinklų suvedimas su naujuoju planu
2. Funkcinis patalpų pertvarų ir konstrukcijų planas
3. Technolognis patalpų su baldais planas
4. Santechnikos įrenginių planas
5. Elektros rozečių, apšvietimo ir jungiklių planas
6. Papildomų elektros įrenginių (termoreguliatorių, interneto įvadų) planas
7. Grindų dangų planas, bendro grindų dangų ploto skaičiavimai
8. Lubų planas, bendro dažomo ir GKP lubų ploto skaičiavimai
9. Sienų dangų planas, bendro dažomo sienų ploto skaičiavimai
10. Sanmazgų ir virtuvės plytelių klojimo išklotinės, bendro sieninių plytelių klijavimo ploto skaičiavimai
11. Standartinių, nestandartinių ir korpusinių baldų projektavimas ir detalizacija (prieškambario, virtuvės, vonios, miegamųjų, vaikų kambarių baldai, spintos, drabužinės ir kt.)

Reikalavimai darbuotojui

  • AutoCad ir ArchiCad braižymo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Nuovokumas, atsakingumas, kruopštumas, puikūs bendravimo įgūdžiai, siekis tobulėti;

PRIVALUMAI

  • vairuotojo pažymėjimas;
  • Teisės aktų, reglamentuojančių inžinieriaus profesinę veiklą, išmanymas;

MES SIŪLOME

  • Galimybę dirbti su projektais visoje Lietuvoje;
  • Galimybę tobulėti dirbant su įvairios paskirties projektais;
  • Galimybę atlikti apmokamą praktiką;
  • Savo patirtį ir žinias, bendradarbiaujančio vadovo bei kolegų palaikymą;
  • Lanksčias darbo sąlygas studijuojantiems;
  • Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
  • Kavą, arbatą

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Dušas

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
UAB „Upės“

UAB „Upės“

Interjero dizaino studija. Individualūs ir visuomeniniai interjero projektai, koordinavimas ir realizacija.
Viskas namams vienoje vietoje.
Interjero projektavimas: technologinių planų ruošimas, medžiagų parinkimas, 3D vizualizacijos.
informacija apie UAB „Upės“
1
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2020 m.