Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kauno grupė“
More about company »

Interjero dizaineris (-ė)

500-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kauno grupė“

Darbo pobūdis

Erdvių planavimas;
Interjero techninių brėžinių paruošimas (AutoCAD);
3D modeliavimas;
Vizualizacijų kūrimas;
Baldų brėžinių paruošimas;
Konceptų kūrimas;
Medžiagų parinkimas;
Interjero projekto eigos kuravimas;
Objektų vizitavimas atliekant matavimus ir priežiūrą;
Bendravimas su užsakovais;
Baldų, santechnikos žiniaraščių sudarymas;
Bendradarbiavimas su šviestuvų, grindų, santechnikos tiekėjais. :)

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 2 metų patirtis dirbant su SketchUp, Autocad, Photoshop ar 3ds Max projektavimo programomis;
Partirtis techninių brėžinių braižyme (išklotinės, lubos, elektra, santechnika);
Vairuotojo pažymėjimas;
Gebėjimas greitai įsisavinti naujas žinias;
Sąžiningumas;
Atsakingumas;
Anglų kalbos mokėjimas - privalumas. :)

Mes jums siūlome

Atsakingą bei įdomų darbą;
Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą ir motyvuojantį atlyginimą;
Bendradarbiaujančią profesionalų komandą;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Pagarbą Jūsų sprendimams;
Kokybiškas darbo priemones;
Aiškiai aprašytas darbo tvarkas ir procesus;
Draugišką darbo atmosferą;
Karjeros galimybes;
Iššūkius, kuriuose realizuosite turimas kompetencijas ir įgysite vertingos patirties;
Mokymus efektyviam darbo funkcijų vykdymui. :)

Atlyginimas

500-900 €/mėn. į rankas

UAB Kauno grupė - profesionali, nuolat auganti ir tobulėjanti būsto įgyvendinimo įmonė. Sujungusi patirtį statybos rinkoje su profesionalų žiniomis, „Kauno grupė“ teikia klientams kūrybiškus ir novatoriškus interjero, statybos ir baldų gamybos sprendimus. Mūsų tikslas – kurti ir įgyvendinti unikalius projektus, suteikiančius visuomenei aukštesnę gyvenimo kokybę.