DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

INTERJERO DIZAINERIS (-Ė) TERMINUOTA SUTARTIS

Nuo 870 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis

  • kambarių (vonios, virtuvės, miegamojo, svetainės ir kt.) interjero projektavimas;
  • apšvietimo ir santechnikos mazgų plano projektavimas ir pateikimas;
  • klientų konsultavimas interjero dizaino klausimais;
  • informacijos teikimas apie parduodamų apdailos prekių asortimentą ir papildomų paslaugų teikimą;
  • specialių užsakymų formavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo patirtis su SketchUp, Photoshop, CorelDraw, Cad Decor ar AutoCAD programomis;
  • organizuotumas, komunikabilumas, orientacija į klientą;
  • išsilavinimas interjero dizaino srityje (privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • kartu su CV prašome atsiųsti savo portfolio.

Mes Jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką ir profesionalią komandą, padėsiančią greičiau visko išmokti;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.
  • darbo vieta - PC Liepų g.
  • terminuota sutartis 2 metams.

Atlyginimas

Nuo 870 €/mėn. į rankas

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1964 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
2987
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1265 €
25% uždirba 1265-1628 €
25% uždirba 1628-2180 €
25% uždirba nuo 2180 €