Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

INTERJERO DIZAINERIS (-Ė)

Nuo 870 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Kesko Senukai Lithuania“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
#6 Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • klientų konsultavimas dizaino klausimais
  • interjero projektavimas Photoshop, CorelDraw, Cad Decor ir SketchUp programomis
  • informacijos pateikimas klientams apie parduodamas apdailos prekes bei papildomas paslaugas
  • darbo vieta - PC Liepų g.

Reikalavimai

  • išsilavinimas interjero dizaino srityje (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė))
  • darbo patirtis su Photoshop, CorelDraw, Cad Decor, SketchUp, AutoCAD programomis (privalumas)
  • geri bendravimo ir pardavimo įgūdžiai
  • darbo patirtis prekybos srityje (privalumas)
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorijos)

Mes Jums siūlome

  • motyvuojantį atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus • lankstų darbo grafiką
  • kvalifikacinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes Kesko Senukai Lithuania
  • draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!

Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 870 €/mėn. į rankas

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

www.keskosenukai.com
informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1441 €
Vid. atlyginimas bruto
3253
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 940 €
25% uždirba 940-1183 €
25% uždirba 1183-1555 €
25% uždirba nuo 1555 €