UAB „Apdailos namai“

Interjero dizaineris (-ė) - 3D vizualizacijų kūrėjas

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Apdailos namai“

Darbo pobūdis

Moki puikiai kurti vizualizacijas ir ieškai darbo kuriame galėtum atsiskleisti vizualizacijų kūrime?
Mes turime būtent tokį pasiūlymą.

Komandai ieškome žmogaus, kuris būtų atsakingas už 3D vizualizacijų kūrimą, jų kokybės gerinimą ir puikų vizualizacijų pateikimą klientams.

Ieškome tokio žmogaus, kuris turėtų nemažai 3D vizualizacijų kūrimo patirties ir gebėtų per nedidelį laiko tarpą paruošti tikrai kokybišką vizualizaciją.

Papildomos funkcijos, kurios taip pat būtų reikalingas šiame darbe: tai įmonės produktų vizualus pateikimas internete. Prekių sukėlimas į internetą, facebook ir Instagram. Kainų suklijavimas salone. Jei papildomai domiesi reklama ir soc tinklais tai bus labai didelis privalumas!

Esant poreikiui galima susiderinti ir lankstų darbo grafiką bei galimybę dalinai dirbti iš namų.

Reikalavimai darbuotojui

1) 3D vizualizacijų kūrimas naudojant Sketchup bei Vray programas. Patirtis dirbant su šiomis programomis bent 1 metai.
2) Autocad žinios - privalumas.
3) Dizaino tendencijų išmanymas, pajautimas.
4) Estetinis dizaino išmanymas.
5) Kruopštumas.
6) Domėjimasis reklama, socialiniais tinklais - privalumas.

Darbo laikas: I-V, 10:00 - 19:00. Adresas Žirmūnų g. 70, Vilnius

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Kūrybos pilną darbą šiuolaikiškoje įmonėje.
Siūlome visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.
Esame auganti įmonė, kuri siūlo išskirtinę produkciją savo klientams ir teikia dizaino paslaugą, kuri padeda nepasiklysti asortimente. Prisijunk prie mūsų jaunatviškos kompanijos ir tapk jos dalimi.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų, ir bus plačiau aptariamas bei sutariamas derybų su pasirinktu kandidatu metu.

UAB “APDAILOS NAMAI” užsiima apdailos plytelių prekyba pastatų interjerams bei fasadams ar lauko takeliams įrengti. Mūsų imonė turi visiškai kitokį požiūrį į plytelių stilistiką bei teikia nemokamas interjero dizaino ir projektavimo paslaugas susijusias su mūsų produkcija. Esame išskirtinis plytelių tiekėjas Lietuvoje tiek produkcijos savitumu, tiek paslaugos išpildymu bei kokybe. Tad esame tikri, jog galime pasiūlyti originalius produktus už itin gerą kainą bei paversti Jūsų projektus išskirtiniais tarp gausybės rinkoje vykdomų projektų.
informacija apie UAB „Apdailos namai“
1912 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.