Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ALAN DEKO“

Interjero salono vadovė (-as) KLAIPĖDOJE

Nuo 874 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „ALAN DEKO“

Darbo pobūdis

  • Parduotuvės darbo organizavimas ir koordinavimas;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo planavimas ir priežiūra;
  • Finansinės apskaitos organizavimas ir kontrolė.
  • Aktyvus klientų aptarnavimas, konsultavimas ir pardavimo proceso veikla.

Reikalavimai darbuotojui

  • Būtina darbo patirtis parduotuvės ar įmonės padalinio valdyme;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Personalo valdymo patirtis;
  • Užsienio kalbos mokėjimas (anglų ar rusų);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel, Word);
  • Analitinis mąstymas ir derybų patirtis;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • Aktyvų, atsakingą ir įdomų darbą.

Atlyginimas

Nuo 874 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ priedai (po bandomojo)

ALAN DEKO interjero salonuose gausu stilingų indų, stalo įrankių, vonios bei virtuvės reikmenų, įdomių, išskirtinių baldų, šviestuvų, kilimų ir kitų interjero elementų, kurie sukuria jaukią ir individualią aplinką. Čia apstu ne tik žaismingų, šmaikščių, bet ir rimtų bei solidžių dovanų, suvenyrų ar malonių smulkmenų, tinkančių kiekviena proga.