Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
IĮ „Doriga“

Internetinės parduotuvės marketingo specialistas, (-ė)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - IĮ „Doriga“

Darbo pobūdis

  • Internetinės parduotuvės priežiūra (prekių įkėlimas, aprašymų kūrimas, asortimento naujinimas, įvairios informacijos talpinimas);
  • Užsakymų formavimas;
  • Prekių fotografavimas;
  • Reklaminių akcijų inicijavimas bei kūrimas;
  • SEO optimizavimas;
  • Internetinės parduotuvės pardavimų analizavimas ir iškeltų tikslų vykdymas;
  • Įmonės reklamavimas viešuosiuose socialiniuose tinkluose;
  • Informacijos klientams teikimas apie e-parduotuvėje esančias prekes;
  • Darbas su lojaliais klientais;

Reikalavimai

  • Patirtis internetinių parduotuvių valdyme (privalumas);
  • Darbas su photoshop programa (privalumas);
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas (privalumas);
  • Operatyvumas;
  • Atsakingumas;
  • Loginis mąstymas;

Mes jums siūlome

  • Stabiliai mokamą atlyginimą;
  • Priedus už pasiektus darbo rezultatus;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą;

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
IĮ „Doriga“

IĮ „Doriga“

E&F Mados Namai - prekybos įmonė, kurios veikla mažmeninė firminių drabužių, avalynės bei aksesuarų prekyba
informacija apie IĮ „Doriga“
909 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.