Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Markėja"
More about company »

Internetinės parduotuvės administratorius (-ė)

600–700 Eur
Vilnius - UAB "Markėja"

Darbo pobūdis

Aktyvus klientų konsultavimas telefonu, el. paštu bei kitais komunikacijos kanalais (livechat, facebook, kt.);
Pagalba su įvairiais smulkiais darbais prie kompiuterio;
Operatyvus reagavimas į iškilusias problemas, klientų poreikius, pagalba klientams įvairiose iškilusios situacijose;
Užsakymų priežiūra ir kontrolė (darbas su sąskaitomis, grąžinimais ir siuntomis);
Bendravimas ir pasiūlymų teikimas komandai.

Reikalavimai

Darbo patirtis internetinėje parduotuvėje;
Komunikabilumas;
Greita orientacija, gebėjimas rasti sprendimus ir apdoroti informaciją;
Sklandi lietuvių kalba (žodžiu ir raštu);
Anglų / rusų / lenkų kalbos žinios - privalumas.

Mes jums siūlome

Draugiškas, jaunas kolektyvas
Stabiliai mokamas atlyginimas
Skani kava
Esant poreikiui, galime duoti darbo telefoną ir kitus reikmenis.

Atlyginimas

600–700 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Internetinė parduotuvė Imuperku.lt dirba jau 6 metus, prekiaujame įvairiausiomis prekėmis baltijos šalyse. Savoje srityje esame vieni iš lyderių, su Jūsų pagalba tikimės būti Nr. 1
Informacija apie UAB "Markėja"
625 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Marius Petroševičius