UAB „NITTIS“

Internetinės parduotuvės administratorius (-ė)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „NITTIS“

Darbo pobūdis

Informacijos teikimas klientams apie parduotuvėje esančias prekes;
Sąskaitų išrašymas, užsakymų koordinavimas ;
Elektroninės parduotuvės priežiūra ;
Pagalba el. prekybos vadovui;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
Puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (MS Office);
Komunikabilumas, malonus bendravimas su klientais;
Atsakingumas, analitinis mąstymas, kūrybiškumas;
Anglų, Rusų kalbos žinios;
Privalumai:
Patirtis el. prekybos srityje;
Gebėjimas dirbti su Google Analytics, Google AdWords;

Įmonė siūlo

Galimybę realizuoti visas savo idėjas;
Aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
Laiku mokamą darbo užmokestį;
Papildoma informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus;

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

UAB ''NITTIS' yra estų kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba avalyne ir aksesuarais. Estijoje ir Latvijoje valdanti 34 ''NS KING'' avalynės visai šeimai parduotuves, Lietuvoje šiuo metu jau atidarytos 8 parduotuvės.
Šiuo metu siūlome pardavėjos(-o)-konsultantės(-o) darbą pilnu etatu viename iš ,,NS KING'' salonų Kaune.
informacija apie UAB „NITTIS“
1025 €
Vid. atlyginimas bruto
29
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 807 €
25% uždirba 807-965 €
25% uždirba 965-1154 €
25% uždirba nuo 1154 €