UAB „Solvo LT“

Elektroninės prekybos vadybininkas (-ė)

1000-2100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Solvo LT“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie MUNTO.LT komandos. Siūlome darbą Munto.lt - sporto ir laisvalaikio prekių internetinėje parduotuvėje, Vilniuje.

  • El. parduotuvės klientų konsultavimas prekių pardavimo ir kitais klausimais, pasiūlymų teikimas.
  • Pardavimų ir užsakymų proceso organizavimas ir vykdymas. Internetinės parduotuvės platformos, prekyviečių ("marketplace"), crm, naujienlaiškių, buhalterinės it kt. sistemų naudojimas.
  • Produktų valdymas, naujų prekinių ženklų ir produktų vystymas ir asortimento plėtimas.
  • Turinio valdymas, produktų nuotraukų ir aprašymų kėlimas, pasiūlymų rengimas elektroninės parduotuvės platformuose ir prekyvietėse.
  • Socialinių tinklų (Facebook, Instagram, Tik Tok ir kt.) turinio kūrimas ir valdymas.
  • Rinkodaros praktikų pritaikymas el. parduotuvės pardavimų ir žinomumo didinimui.
  • Esamų ir naujų pardavimų kanalų plėtra.
  • Prekių priėmimas, paruošimas, surinkimas, pakavimas ir išsiuntimas klientams.
  • Prekių išdėstymas ekspozicijoje ir atidavimas klientams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis internetinės prekybos srityje (privalumas).
  • Anglų kalba. Kitos kalbos (privalumas).
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Paslaugumas ir bendravimo su klientais įgūdžiai.
  • Orientacija į rezultatus.
  • Gebėjimas dirbti kūrybiškai ir savarankiškai.
  • Esate iniciatyvus, gebate sekti ir užtikrinti el. prekybos rodiklius bei tobulinti veiklos procesus, turite gerus organizacinius įgūdžius.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Biuras

Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Mėnesinį priedą prie atlyginimo, atsižvelgiant į pardavimo rezultatus.
  • Finansiškai stabili įmonė, laiku mokamas atlygis.
  • Malonią darbo atmosferą.
  • Prisidėti prie naujo projekto vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.
  • Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei mokymuose.
  • Sporto klubos paslaugos.

Atlyginimas

1000-2100 €/mėn. į rankas
Bazinis darbo užmokestis nuo 1000 €/mėn. į rankas plius priedai nuo pardavimo rezultato.
Galutinis pasiūlymas priklausys nuo turimos patirties ir įgūdžių ir aptariamas pokalbio metu.
strongest_in_lithuania

UAB Solvo LT sporto ir laisvalaikio prekių ir paslaugų įmonė. Teikiame sporto ir švietimo paslaugas. Prekiaujame laisvalaikio ir sporto prekėmis. Mūsų tikslas gerinti žmonių gyvenimo kokybę suteikiant aukščiausios kokybės paslaugas ir prekes.

UAB Solvo LT valdo "Brasa CrossFit" ir "Munto" prekinius ženklus.

"Brasa CrossFit" - pirmas oficialus CrossFit klubas Lietuvoje, vienijantis funkcinio fitneso žmonių bendruomenę Lietuvoje. CrossFit - Funkcinis fitnesas kiekvienam.

Munto.lt - sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė. Prisijunk prie naujo projekto komandos!
informacija apie UAB „Solvo LT“
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.