Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Komoda“
More about company »

Internetinės parduotuvės dizainerė (-is)

Nuo 650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Klaipėda - UAB „Komoda“

Darbo pobūdis

  • Nuotraukų retušavimas;
  • Banerių ir kitų reklamų kūrimas;
  • Produktų fotografavimas foto studijoje.
  • Socialinių tinklų administravimas;
  • Naujų idėjų generavimas.

Reikalavimai

Ieškome komandos nario kuris:
  • išmanytų socialinių tinklų administravimą;
  • Gebėtų savarankiškai organizuoti paskirtas užduotis;
  • Būtu iniciatyvus, naujų idėjų generatorius;
  • Mokėtų naudotis Corel Daw, Adobe Photoshop ar panašiomis programomis;
  • Pozityviai ir atsakingai atliktų pavestas užduotis.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą, apimantį platų užduočių spektrą;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams siekti;
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Darbo vieta: Mainų g. 6, Klaipėdos m. sav., Klaipėda
informacija apie UAB „Komoda“
802 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 692 €
25% uždirba 692-800 €
25% uždirba 800-980 €
25% uždirba nuo 980 €