Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Karibus“

Internetinės parduotuvės užsakymų ruošėjas (-a) - sandėlininkas (-ė)

600-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Karibus“

Darbo pobūdis

  • Paruošti gautus prekių užsakymus siuntimui
  • Priimti bei sutikrinti gaunamas prekių siuntas
  • Prižiūrėti sandėlio likučius ir internetinės parduotuvės prekių likučius
  • Užtikrinti tvarkingą prekių sandėliavimą
  • Ant gautų prekių klijuoti etiketes, barkodus
  • Palaikyti bendrą sandėlio tvarką, užsakyti reikiamas darbo priemones
  • Dalyvauti prekių inventorizacijose bei sutikrinimuose
  • Darbo laikas 8-17 val. darbo dienomis

Reikalavimai

  • Atsakingumas
  • Kruopštumas
  • Darbštumas
  • Puikūs kompiuteriniai įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką darbą jaunoje, į plėtrą orientuotoje įmonėje
  • Galimybes tobulėti profesinėje bei asmeninėje srityje (dalyvavimą mokymuose, konferencijose, seminaruose, parodose)
  • Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
  • Visokeriopą skatinimą realizuoti save bei savo idėjas

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas

Prekyba grožio priemonėmis bei mokymų organizavimas. Valdo prekės ženklo Priaugink.lt parduotuves Kaune bei Vilniuje, internetinę parduotuvę priaugink.lt
informacija apie UAB „Karibus“
753 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.