Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekoroma“

Internetinės prekybos vadovas (-ė)

1577-2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai - UAB „Ekoroma“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų didinimas elektroninės prekybos kanalais;
  • El. pardavimų procesų optimizavimas (nuo prekės pateikimo el. parduotuvėje iki pristatymo klientui);
  • El. prekybos projektų valdymas;
  • El. parduotuvės turinio naujų sprendimų paieška ir integravimas;
  • Skaitmeninės rinkodaros veiksmų derinimas su reklamos agentūromis;
  • Rinkos poreikių analizė, konkurencinės aplinkos tyrimas;
  • El. parduotuvės marketingo veiksmų bei akcijų planavimas; -Geriausių el. prekybos praktikų analizavimas bei jų įgyvendinimas kartu su komanda;
  • Kolegų darbo koordinavimas (klientų konsultavimo telefonu analizė, užsakymų vykdymo analizė, prekių pateikimo internetinėje parduotuvėje analizė, socialinių tinklų paskyrų administravimo analizė ir pan.).

Reikalavimai

  • Būtina ne mažesnė nei 1 m. darbo patirtis kuriant ir vystant internetinę prekybą;
  • Būtina ne mažesnė nei 1 m. vadovavimo patirtis dirbant su komanda;
  • Elektroninės komercijos procesų išmanymas;
  • Elektroninės parduotuvės populiarinimo principų išmanymas;
  • Pardavimo bei klientų aptaranavimo procesų išmanymas;
  • Techninių IT įrankių išmanymas. Jūsų sprendimus įgyvendins programuotojai, tačiau užduotis jiems suformuoti turėsite Jūs;
  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai;
  • Darbo organizavimo ir planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas greitai reaguoti į rinkos pokyčius;
  • Sklandus minčių dėstymas bei taisyklingos lietuvių kalbos gramatikos mokėjimas;
  • Geros rusų, anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Kūrybingumas, pagrįstos idėjos;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, dėmesys detalėms;

Mes jums siūlome

  • Stabilų, laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Motyvacinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Socialines garantijas;
  • Mokymus bei kolegų pagalbą pradėjus dirbti ir tvarkantis su kasdieniais iššūkiais.

Atlyginimas

1577-2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu, atsižvelgiant į kandidato kompetencijas.

Vienuolika metų sėkmingai savo veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mes specializuojamės miego prekių: ortopedinių čiužinių, pagalvių, patalynės bei sveikatos ir mankštos, buities prekių mažmeninės bei didmeninės prekybos srityse. Šiuo metu Lietuvoje turime 8 parduotuves bei vykdome internetinę prekybą Baltijos šalyse. Jei norite kartu su mūsų įmone toliau augti ir tobulėti, mes Jūsų laukiame!
informacija apie UAB „Ekoroma“
937 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 778 €
25% uždirba 778-876 €
25% uždirba 876-930 €
25% uždirba nuo 930 €