MB „Ventus artis“

Internetinės reklamos PPC valdymo specialistas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Ventus artis“

Darbo pobūdis

Pobūdis: Į JAV, Kanadą ir ES šalis savo produkciją eksportuojanti įmonė ieško internetinės reklamos PPC (Pay Per Click) valdymo specialisto.

Darbo pobūdis:

PPC Reklamos valdymas internetinėse platformose Amazon, Google, kt.
1. Pay Per Click įkainių ir raktažodžių administravimas;
2. Statistinių duomenų apie paieškos rezultatuose naudotus raktažodžius rinkimas bei apdorojimas (paieškų skaičius, peržiūrų skaičius, paspaudimų skaičius, pardavimų konversijos ir t.t.);
3. Internetinės rinkodaros rodiklių analizė bei išvadų teikimas, strategijos kūrimas, įžvalgos;
4. Detalių periodinių ataskaitų rengimas bei teikimas vadovybei.

Papildomos užduotys:
1. Konkurentų prekių kortelių analizė;
2. Naujų raktažodžių paieška, netinkamų raktažodžių atrinkimas;
3. Prekių kortelių sukūrimas, optimizavimas, naujų sprendimų/idėjų siūlymas;
4. Darbas su online platformų support skyriumi pagal poreikį;

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
1. Išmanyti PPC reklamos veikimo principą;
2. Gebėjimas ir noras dirbti su statistiniais duomenimis;
3. Gebėjimas dirbti savarankiškai, planuotis darbo laiką ir prioritetus;
4. Mokėjimas dirbti su Excel programa įskaitant bendrą aukštą kompiuterinio raštingumo lygį.

PRIVALUMAI:
1. Praktinė patirtis dirbant su Google AdWords, Amazon PPC, Facebook reklama;
2. Įgytas išsilavinimas darbo pobūdį atitinkančioje srityje;

Galimybė derinti darbo grafiką. Darbas puikiai tinka studentui norinčiam darbo krūvį paskirstyti darbo dienomis ir savaitgaliais.

DARBO UŽMOKESTIS:
1000 EUR "į rankas"

Atlygis už darbo rezultatus yra peržiūrimas ir vertinamas kas pusmetį.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Elektroninės komercijos įmonė.
informacija apie MB „Ventus artis“
1590 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.