UAB „Sangaida“

Internetinės svetainės administratorius (-ė) / Rinkodaros vadybininkas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sangaida“

Darbo pobūdis

Internetinės svetainės palaikymas, tobulinimas ir atnaujinimas;
Svetainės turinio valdymas ir priežiūra;
Produktų įkėlimas ir aprašymas;
Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (SEO);
Svetainės lankytojų analizė ir svetainės lankomumo didinimas (Google Adwords, Google Analytics);
Įmonės prekių ir paslaugų pristatymas socialiniuose tinkluose;
Įmonės reklaminės medžiagos internetui ir spausdinimui kūrimas.

Reikalavimai darbuotojui

Skaitmeninės komunikacijos pagrindai;
Turinio valdymo sistemos WordPress įgūdžiai;
Google Analytics, Google Adwords, Facebook ir kt. išmanymas;
Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign ar panašių programų išmanymas būtų privalumas;
Anglų kalbos žinios;
Rusų kalbos žinios būtų privalumas;
Domėjimasis internetine rinkodara, Web naujovėmis;
Analitinis mąstymas, kūrybingumas ir kruopštumas;
Sugebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
Noras augti ir tobulėti kartu su įmone.

Įmonė siūlo

Savirealizacijos ir karjeros galimybes;
Darbą šiuolaikiškoje, dinamiškoje ir žinomoje kompanijoje;
Įdomų ir perspektyvų darbą;
Visas reikalingas darbo priemones;
Visas socialines garantijas;
Sugebėjimus atitinkanį atlygį.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Mūsų veikla - prekyba plataus asortimento prekėmis, reikalingomis viešojo maitinimo versle.

Mūsų darbo stilius - konsultuojame komplektuojant stalo serviravimo, baro ir virtuvės reikmenis bei įrangą. Mūsų specialistai, atsižvelgdami į individualius poreikius, padeda racionaliai įrengti viešbučio, restorano, kavinės ar baro maitinimo sektorių.

Mūsų papildomos paslaugos - prekių užsakymas telefonu, jų pristatymas kliento nurodytu adresu, individualus prekių užsakymas iš katalogų, indų nuoma.

Mūsų pasiūla - patikima, aukštos kokybės produkcija iš daugiau kaip 200 užsienio tiekėjų.
Plečiant veiklą ieškome darbuotojų Kaune, Klaipėdoje Vilniuje.
informacija apie UAB „Sangaida“
2093 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
136
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1501 €
25% uždirba 1501-1845 €
25% uždirba 1845-2404 €
25% uždirba nuo 2404 €