Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"
More about company »

INTERNETINĖS SVETAINĖS ADMINISTRATORIUS (-Ė) (Vok. kalba)

Kaunas, Kaišiadorys - UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"

Darbo pobūdis

  • Internetinės svetainės administravimas;
  • Atsakinėjimas į užklausas vokiečių kalba;
  • Bendravimas su klientais el.paštu ir telefonu vokiečių kalba;
  • Produkcijos atnaujinimas internetinėje svetainėje.

Reikalavimai

  • Gera vokiečių kalba.

Įmonė siūlo

  • Darbą stabilioje kompanijoje.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Uab "ĮDARBINIMO TARPININKAVIMO CENTRAS" klientei - įmonei, gaminančiai ir prekiaujančiai pirtimis ir jų reikmenimis, reikalingas: