UAB „BPN LT“

Reklamos sistemų (google, facebook) koordinatorius(-ė)

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BPN LT“

Darbo pobūdis

SVARBU: būtina patirtis leidžiant kampanijas facebook ir google sistemose.

Prisijungus prie BPN Tau teks rūpintis:

  • Interneto reklamos kampanijų koordinavimu
  • Reklamos kampanijų adminimistravimu DSP, ADX platformose
  • Biddable search & Display kampanijų optimizavimu bei priežiūra

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad:

  • Tave veža skaitmeninis rinkodaros pasaulis;
  • anglų kalba - gera Tavo draugė;
  • turi stiprius analitinius gebėjimus;
  • esi smalsus (-i).

Patirtį su reklamos transliavimo, sekimo sistemomis laikysime dideliu privalumu.

Siūlome "karštą" poziciją sparčiausiai augančioje agentūroje Baltijos šalyse, nerealiai draugišką komandą, kuri neleis rutinai užvaldyti tavo dienos, erdvią ir modernią darbo vietą, galimybę sparčiai augti digital srityje ir, žinoma, Tavo lūkesčius atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

BPN INTENSE is a full-service and fastest-growing media agency in the Baltics (TOP 3 in LT, 2020 by RECMA), part of the IPG Mediabrands global network. Our mission is to help clients realize their growth agenda through progressive, data-led content and audience activation. BPN currently has 36 offices in 28 countries and manages over $1 billion in annual billings.
informacija apie UAB „BPN LT“
3247 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2485 €
25% uždirba 2485-3130 €
25% uždirba 3130-3478 €
25% uždirba nuo 3478 €