Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „IKS“
More about company »

Interneto reklamos pardavimo specialistas

400-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „IKS“

Darbo pobūdis

Geri uždarbiai, galimas laisvas darbo grafikas arba darbas iš bet kurios pasaulio vietos. Įdomus, pastoviai atsinaujinantis, kūrybingas ir prasmingas darbas. Kuriame naujus informacinius projektus kurie leidžia uždirbti kompanijos darbuotojams ir yra naudingi visuomenei.


Esame specializuotų portalų grupė: statybinis ASA.lt (lt.lt. allconstructions.com), gyvenimo būdo anonsas.lt, agrozinios.lt, visasverslas.lt. Kuriame įdomius projektus kaip pavyzdžiui " geriausios kelionės 2020". Integruojame kliento prekes į įtakojantį portalų turinį ir jį iškeliame į natūralią Google paiešką.

Esame trečias kelias patekti į google paiešką. Ten kur šiai dienai daugiausiai pirkėjų. Iškeliame klientus į google paiešką per labai trumpą laiką ir galime su daugybe nuorodų.

Ieškome darbuotojo kurio pagrindinis darbas būtų naujų klientų paieška. Taip pat puikiai sutarsime su tais kurie turi savo klientus dirbančius SEO, Google Ads srityje. Mūsų formatai puikiai papildys naudojamus.

Naudojami formatai tampa populiariausi tarp Vakarų Europos premium klasės klientų. Gaunate ne tik šiandienes galimybes uždirbti, bet ir ilgalaikes perspektyvas.

Reikalavimai

Norime suprantančio pardavimų svarbą ir perspektyvas, turinčio ambicingų tikslų internetinių projektų valdymo ir pardavimo srityje.

Mes nebijome naujokų ir net linkę priimti mažai dirbusius šioje srityje. Mūsų įvaldyta mokymo technika leidžia labai greitai apmokyti naujokus.

Jūs turite mokėti sklandžiai kalbėti ir dėstyti savo mintis. Tą norėčiau suprasti iš Jūsų pateikto motyvacinio laiško. Norėčiau paaiškinimo kodėl save matote pardavimuose ir interneto versle, kiek žinote apie b2b pardavimus, kokių sąvybių šiam darbui turite. Visi parašę kokybišką motyvacinį laišką bus pakviesti į pokalbį.

Mes jums siūlome

Siūlome darbą tarp profesionalų. Jūs įgausite naujausių praktinių pardavimų , reklamos ir rinkodaros žinių. Tapsite stipriu ir paklausiu specialistu.
Mes visada esame žingsniu priekyje rinkos. Pirmieji pradėjome naudoti kontekstinės reklamos, šiuo metu įtakojimo ir turinio marketingo formatus.


Reklamos pardavimo partneriai, agentai gauna gerus komisinius kurių dydis auga priklausomai nuo pardavimų. Patirties įgavęs pardavėjas dirbantis pilną dieną per metus po mokesčių vidutiniškai uždirba 14 - 18 000 eurų.

Reklamos pardavimo partneriai gali dirbti iš bet kurio Lietuvos ar užsienio miesto. Esame paruošę nuotolinio mokymo kursus, pastovaus mokymo ir įgūdžių tobulinimo programą. Patogi įmonių duomenų bazė per debesinę CRM. Galite pasirinkti kiek laiko per dieną dirbsite.

Garantinio, komisinių dydis derybų klausimas.

CV ir motyvacinį atsiųsti

Atlyginimas

400-1800 €/mėn. į rankas
UAB „IKS“

UAB „IKS“

IKS interneto sprendimų kompanija vykdanti veiklą jau penkioliktus metus. Turime profesionalų kolektyvą, atstovaujame puikius ir gerai žinomus portalus ASA.LT, ANONSAS.LT, AUTOREVIU.LT, VISASVERSLAS.LT, VISKAS.LT
informacija apie UAB „IKS“
2
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2018 m.

Similar job ads: