Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

INTERNETO SVETAINIŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

600-1200 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - IĮ „OWEXX“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su klientais telefonu ir laiškais;
  • Užklausų atsakymų ruošimas;
  • Iškilusių klausimų sprendimų ieškojimas;
  • Tekstų talpinimas bei redagavimas internetiniams projektams;
  • Sąskaitų generavimas, klientų paslaugų administravimas automatinėje sistemoje, produktų su aprašymais talpinimas ir pan.;

Reikalavimai

  • Puikios lietuvių kalbos žinios (!);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
  • Atsakingumas ir kruopštumas;
  • Darbo patirtis su WordPress turinio valdymo sistema;
  • Imlumas naujovėms, bei gebėjimas prisitaikyti prie įvairių darbo užduočių;
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje, paskirtų užduočių sprendimų ieškojimas;
  • Noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, bei dinamišką darbo pobūdį sprendžiant skirtingas situacijas;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas
CVB client

IĮ „OWEXX“

I.Į. OWEXX užsiima internetinių puslapių kūrimu bei priežiūra, taip pat virtualių serverių talpinimo, domenų registravimo bei kitomis paslaugomis. Ieškome entuziastingo, norinčio tobulėti komandos nario ilgalaikei darbo pozicijai, su kasmetiniu rezultatų įvertinimu bei algos peržiūrėjimu.
informacija apie IĮ „OWEXX“
1120 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.