Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff
More about company »

INTERVIUOTOJAI - APKLAUSŲ ATLIKĖJAI

10 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas, Jonava, Kėdainiai - Amber staff

Darbo pobūdis

Siūlome įdomų darbą, derinamą su studijomis, pagrindiniu darbu ar kita Jūsų veikla. Dirbate kada galite. Kviečiame visus norinčius prisidėti prie rinkos tyrimo:
  • Apklausti gyventojus jų namuose;
  • Darbas su planšetėmis;
  • Laisvas darbo laikas.

Tel.nr.

Reikalavimai

  • Bendravimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas;
  • Sąžiningumas.

PRIVALUMAS:
  • Panaši darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Kuro kompensavimą;
  • Už 1 atliktą anketą 10 Eur;
  • Laisvą darbo grafiką.

Atlyginimas

10 €/val. neatskaičius mokesčių
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

Daugiau informacijos telefonu:

Klaipėda