Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Inžinerinių sistemų meistras

Klaipėda - UAB "JUSTINHUS"

Darbo pobūdis

Pastatų inžinerinių sistemų montavimo darbai (vandentiekis bei nuotekų šalinimas; šildymas, vėdinimas ir kiti panašaus profilio darbai).

Darbo vieta - Pėžaičiai.

Reikalavimai

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
Darbo patirtis;
Sugebėjimas dirbti komandoje, planuoti veiklą;
Iniciatyvumas, atsakingumas, analitinis mąstymas, kruopštumas.

Privalumas:
Anglų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą su unikaliais projektais perspektyvioje, besiplečiančioje įmonėje.
Tobulėjimo galimybes, geras darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

UAB "JUSTINHUS"

Įmonė gamina medinius modulinius namus Pėžaičiuose ir eksportuoja.
Įmonėje vid. atlyginimas 856€
5% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugsėjo mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)