Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Inžinerinių sistemų paleidimo derinimo inžinierius

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų paleidimas, derinimas, balansavimas, dokumentacijos rengimas
  • dalyvavimas rengiant inžinerinius sprendimus
  • inžinerinių sistemų tikrinimas, konsultacijos vykdomuose objektuose,
  • atliekamų montavimo darbų kokybės kontroliavimas

Reikalavimai

  • inžinerinis išsilavinimas
  • panašaus darbo patirtis
  • geri bendravimo įgūdžiai
  • noras dirbti ir tobulėti

Privalumai:
  • užsienio (rusų ir anglų) kalbų mokėjimas

Mes jums siūlome

  • atsakingą ir dinamišką darbą profesionaliame kolektyve
  • geras darbo sąlygas bei priemones
  • profesinio tobulėjimo galimybes
  • visas socialines garantijas

UAB "Caverion Lietuva"

„Caverion Lietuva” yra daugiau nei du dešimtmečius sėkmingai veiklą vykdanti įmonė statinių inžinerinių sistemų srityje. Mes esame tarptautinės „Caverion” korporacijos dalis. Mes projektuojame, įgyvendiname ir prižiūrime draugiškas aplinkai, energiją tausojančias statinių, infrastruktūros ir pramonės objektų inžinerines sistemas.
Įmonėje vid. atlyginimas 1309€
61% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)