Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Artezija“

Inžinerinių tinklų darbų vadovas

Panevėžys - UAB „Artezija“

Darbo pobūdis

  • Inžinerinių tinklų darbų koordinavimas;
  • Bendravimas su tiekėjais;
  • Reikalingos dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
  • Optimalus objektams numatytų išteklių naudojimo užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas;
  • Darbštumas;
  • Greita orientacija;
  • Iniciatyvumas;
  • Vairuotojo pažymėjimai: B
  • Pozityvus požiūris į darbą.

Privalumai:
  • Kvalifikaciniai atestatai;
  • Patirtis dirbant požeminiuose projektuose;
  • C, CE kategorijos pažymėjimai.

Įmonė siūlo

  • Įdomų, savarankišką ir dinamišką darbą;
  • Motyvuojantį darbo atlygį bei priedus;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Jaunatvišką ir draugišką darbo kolektyvą;
  • Galimybę mokytis, tobulėti ir dalyvauti stambių projektų įgyvendinime.

Įmonė Lietuvoje dirba virš 30 metų ir yra sukaupusi didelę patirtį vykdant įvairius vandentiekio, nuotekų šalinimo bei geoterminio šildymo projektus.

Mūsų įmonė ieško naujų komandos narių, tad, jei domiesi idomiu darbu, esi darbštus, patinka įgyvendinti lauko inžinerijos tinklų projektus, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką el.paštu komercija <a> artezija.lt ir mes įvertinsime tavo kandidatūrą. Plačiau apie įmonę sužinosi mūsų įmonės internetiniame puslapyje.
informacija apie UAB „Artezija“
1169 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2023 m.