Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Inforsanas“

Inžinerinių tinklų montuotojas – mini ekskavatoriaus operatorius

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Inforsanas“

Darbo pobūdis

  • Lauko inžinerinių tinklų klojimas ir montavimas;
  • Apšvietimo tinklų įrengimas;
  • Ryšio tinklų įrengimas;
  • Elektros tinklų įrengimas;
  • Tranšėjų ir duobių kasimas mini ekskavatoriumi;
  • Gerbūvio atstatymo darbai;
  • Įrangos ir technikos priežiūra objekte;
  • Darbas komandoje ir savarankiškai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Pareigingumas;
  • Punktualumas;
  • Atsakingumas.

Privalumai
  • Ekskavatoriaus operatoriaus pažymėjimas (SM);
  • Darbo su mini ekskavatoriumi patirtis;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Įmonė siūlo

  • Stabilų, laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą savo srities profesionalų kolektyve;
  • Galimybę mokytis, tobulėti bei dalyvauti projektų įgyvendinime;
  • Tel.: .

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
Plius priedai nuo pasiektų rezultatų.
strongest_in_lithuania

InforSanas - jau 18 metų veikianti lietuviško kapitalo įmonė. InforSanas specializuojasi Žaliosios energetikos ir Duomenų perdavimo (šviesolaidinių) tinklų sprendimuose Lietuvos ir Vokietijos rinkose. Šiuo metu aktyviai plečiamės Elektromobilių įkrovimo stotelių, Saulės jėgainių įrengime, Elektros ir Šviesolaidinių linijų projektavime ir įrengime. Savo veikloje daug dėmesio skyriame darniems procesams, jų skaitmenizavimui bei gerų darbo sąlygų bei atmosferos kūrimui ir palaikymui. Siekiame, kad mūsų kolektyve dirbantys žmonės galėtų visapusiškai atsiskleisti, mokytis bei pritaikyti savo profesionalius įgūdžius kasdieniuose darbuose.
informacija apie UAB „Inforsanas“
1705 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
144
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1235 €
25% uždirba 1235-1467 €
25% uždirba 1467-2164 €
25% uždirba nuo 2164 €