Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Komplegra“
More about company »

Inžinieriai konstruktoriai (pastato statybinės konstrukcijos)

Vilnius - UAB „Komplegra“

Darbo pobūdis

Ieškome inžinierių konstruktorių keletui pareigybių.
Darbo pobūdis - pastatų statybinių konstrukcijų projektavimas, techninių ir darbo projektų rengimas, brėžinių braižymas, 3D modeliavimas, lankymasis projektuojamuose objektuose.

Reikalavimai

Reikalavimai pagal pareigybę:

1. Jaunesnysis konstruktorius/-ė
Reikalavimai: AutoCAD žinios, noras tobulėti, inžinerinis mąstymas ir geras teorinis pagrindas. Patirtis nebūtina, gali būti neseniai baigęs Statybos inžinerijos studijas (ar paskutinių kursų studentas).

2. Inžinierius konstruktorius/-ė
Reikalavimai: Statybos inžinerijos bakalauro ar aukštesnis laipsnis, ne mažiau 1 metų patirtis projektuojant statybines konstrukcijas, visiškas AutoCAD išmanymas, konstrukcijų skaičiavimo išmanymas. Darbas Revit - didelis privalumas.

3. Konstruktorius/-ė PDV
Reikalavimai: Didesnė nei 3 metų darbo patirtis projektuojant ypatingus statinius, projekto dalies vadovo atestatas ir gebėjimas savarankiškai įgyvendinti objektą nuo projektinių pasiūlymų stadijos iki objekto pridavimo eksplotacijai.

Mes jums siūlome

Darbą su dideliais, gerai žinomais ir įdomiais objektais.
Apmokymą dirbti konkrečiomis programomis, kurias naudojame.
Kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir priedų sistemą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Įdomių ir didelių objektų statybinių konstrukcijų projektavimu užsiimanti nedidelė įmonė ieško darbuotojų.
Informacija apie UAB „Komplegra“
1015 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Kristupas Veteris