Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Terekas"
More about company »

Inžinieriaus – projektuotojo asistentas (-ė) (darbo vieta KRETINGOJE)

Nuo 450 Eur
Kretinga, Klaipėda, Palanga - UAB "Terekas"

Darbo pobūdis

 Duomenų vedimas (MS Excel)
 Gamybinių brėžinių bei techninės dokumentacijos registravimas, vedimas į programą
 Pagalba projektavimo padalinyje, kiti vadovo pavesti darbai

Reikalavimai

Asmeniniai reikalavimai:

 Kruopštumas, darbštumas, lankstumas, greitas informacijos įsiminimas
 Racionalus darbo laiko panaudojimas
 Nuolatinis profesinis ir asmeninis noras tobulėti
 Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje

Profesiniai reikalavimai:

 Aukštasis arba aukštesnysis mechanikos inžinerijos išsilavinimas (gali būti studentas)
 Darbo kompiuteriu geri įgūdžiai MS Office, Autocad
 Išmanyti ir suprasti mechanines sistemas ir jų projektavimą
 Užsienio kalbų įgūdžiai (anglų/rusų) ne žemesniu kaip B1 lygiu

Mes jums siūlome

 Puikius tarpusavio santykius su tiesioginiu Vadovu
 Iniciatyvą ir savarankiškumą skatinančią aplinką
 Karjeros galimybes
 Socialines garantijas ir motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

Nuo 450 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB „Terekas" yra pirmoji pasaulyje kompanija, gaminanti ir PET tarą, ir PET taros formavimo įrenginius. Lygiagretus dviejų sričių vystymas suteikia pranašumą prieš kitus PET taros ar pūtimo mašinų gamintojus.

Kuriame patrauklias bei ekonomiškas pakuotes. Siūlome didelį standartinių PET butelių, kamštelių, rankenėlių bei kitų pakuotės medžiagų pasirinkimą.

Remiantis aukščiausiais europietiškais kokybės standartais bei paprastesniais konstrukciniais sprendimais kuriame patikimas, lengvai valdomas ir rentabilias mašinas.
Įmonėje vid. atlyginimas 1031€
27% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)