Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

INŽINIERIAUS-TECHNIKO (telekomunikacinių sistemų projektų valdymas/ gen. rangovo funkcijos)

Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Telekomunikacinių/ elektroninių sistemų projektų rengimas, planavimas ir diegimo valdymas;
  • Subrangovų konkursavimas ir atliekamų darbų kontrolė;
  • Įdiegtos įrangos priežiūros ir remonto darbų planavimas bei priežiūra.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis elektronikos/ telekomunikacijų sričių išsilavinimas;
  • Darbo patirtis Inžinieriaus-techniko pareigose ne mažesnė kaip 2 metai;
  • B kategorijos vairuotojo teisės.

Įmonė siūlo

  • Stabilų fiksuotą atlyginimą ir priedus nuo pasiektų rezultatų;
  • Įdomius projektus;
  • Sprendimų laisvę ir atsakingas pareigas;
  • Profesinės karjeros galimybes (Projektų vadovo pareigas);
  • Kompanijos automobilį darbo reikalams.

PERSONALO AKADEMIJOS ( - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - kompanija veikianti kaip generalinis rangovas, diegiantis praėjimo, darbo laiko apskaitos kontrolės, vaizdo apsaugos ir kitas RFID metodu paremtas sistemas pagal pažangiausias šiuolaikines technologijas.
Kompanijos klientų sąraše labai stambios ir gerai žinomos Lietuvos kompanijos.

Įmonei, stiprinančiai savo gamybinį potencialą, darbui Vilniuje ieškome