Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA

INŽINIERIAUS TECHNOLOGO (aukštos kokybės vėdinimo/ rekuperacinių sistemų gamyba)

950-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Gaminių/ sistemų komponentų komplektavimas ir komercinių pasiūlymų teikimas Užsakovams;
  • Užsakovų konsultavimas optimaliausio techninio sprendimo klausimais;
  • Gaminių technologinių kortelių kūrimas, nurašomų medžiagų apskaičiavimas;
  • Užsakymų priėmimas bei atidavimas gamybai;
  • Gamybai reikalingų komponentų ir medžiagų užsakymai.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos mokėjimas techninės dokumentacijos skaitymui ir analizei;
  • AutoCAD ir pan. programų mokėjimas braižymui;
  • Motyvacija augti kvalifikuotų specialistų komandoje.

Mes jums siūlome

  • Startinį 850 eurų/mėn. neto atlyginimą (kandidatams su patirtimi didesnis atlyginimas);
  • 950-1200 eurų/mėn. neto atlyginimą po bandomojo laikotarpio;
  • Priedus už darbo efektyvumą;
  • Karjeros perspektyvas.

Atlyginimas

950-1200 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - stabili ir sėkmingai nuo 1999 metų Lietuvoje veikianti įmonė, užsiimanti rekuperacinių sistemų ir atskirų metalo gaminių vėdinimo sistemoms gamyba.
Kompanija gamyboje naudoja naujausias pasaulinio lygio technologijas ir procesų bei gamybos kontrolę vykdo kartu su Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkais.

Kompanijai, plečiančiai savo inžinierių kolektyvą, darbui Vilniuje ieškome