Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AKROPOLIS GROUP“
More about company »

Inžinierinių sprendimų vadovas

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „AKROPOLIS GROUP“

Darbo pobūdis

Pastato planų sisteminimas, el. archyvavimas, aktualizavimas (Auto Cad programa);
Remonto / statybos brėžinių ruošimas;
Dalyvavimas naujų projektų rengime;
Komandiruotės į prekybos centrus Lietuvoje, Latvijoje;
Darbas prekybos centro eksploatacijos komandoje.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis techninis / inžinierinis išsilavinimas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas analizuoti brėžinius, erdvinis pastato inžinierinių sistemų suvokimas;
Analitinis mąstymas, iniciatyvumas, gebėjimas greitai prisitaikyti prie pasikeitusiųjų aplinkybių;
Atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, gebėjimas planuoti ir organizuoti savo darbą bei dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Darbą didžiausiame prekybos centrų tinkle Baltijos šalyse;
Puikias darbo sąlygas dinamiškoje aplinkoje ir draugiškame kolektyve;
Konkurencingą atlyginimą, karjeros ir tobulėjimo galimybes;
Partnerių nuolaidas.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nekilnojamojo turto projektų valdymas ir nuomos paslaugos.
informacija apie UAB „AKROPOLIS GROUP“
2298 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
103
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 820 €
25% uždirba 820-1441 €
25% uždirba 1441-2653 €
25% uždirba nuo 2653 €