Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Init“
More about company »

Inžinierius - administratorius

500-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Init“

Darbo pobūdis

Interneto tinklų įrangos konfigūravimas ir nuotuolinė priežiūra;
Klientų konsultavimas telefonu.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (IT, telekomunikacijos);
Kompiuterinių tinklų išmanymas;
Noras ir sugebėjimas greitai mokytis bei įsisavinti naujoves;
Komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Anglų ir rusų kalbos (privalumas).

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
Konkurencingą atlygį;
Asmeninio tobulėjimo galimybes.

Reikalavimus atitinkantys kandidatai į darbo pokalbį bus pakviesti dar nepasibaigus skelbimo galiojimo laikui.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas
UAB „Init“

UAB „Init“

INIT yra lietuviško kapitalo telekomunikacijų bendrovė, savo veiklą pradėjusi nuo 1990 m. šiandien yra trečia pagal dydį telekomunikacijų paslaugų teikėja Lietuvoje. INIT komandos tikslas - augimas, efektyvumas, vidinė darna ir, žinoma, pačios aukščiausios kokybės paslaugos. Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
Informacija apie UAB „Init“
1380 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
191
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1024 €
25% uždirba 1024-1272 €
25% uždirba 1272-1585 €
25% uždirba nuo 1585 €
Vadovas: Paulius Živatkauskas