Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Metalistas LT“

Inžinieriai

1500-1800 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Metalistas LT“

Darbo pobūdis

Projektų savikainos skaičiavimas;
Gamybos technologijos parengimas;
Projektų kuravimas gamybos eigoje;
Technologinės dokumentacijos ruošimas;
Technologinių procesų gamyboje priežiūra ir kontrolė, efektyvinimas;
Bendravimas su gamybos darbuotojais;
Bendravimas su užsakovais;

Reikalavimai darbuotojui

Esate mūsų komandos žmogus, jei:

Turite inžinerinį išsilavinimą;
Turite patirties metalo apdirbimo srityje;
Mokate anglų kalbą;
Pasižymite analitiniais gebėjimais, puikiai sisteminate ir pristatote informaciją;
Gerai planuojate laiką, nustatote prioritetus, bet kartu esate lankstus;
Mėgstate bendrauti ir padėti kitiems, siekiant bendrų tikslų;
Esate atidus, operatyvus, bendraujantis.

Rusų kalba - privalumas.

Apie poziciją:

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
Skaičiuojame ir gaminame gaminius pagal kliento brėžinius. Brėžiniuose naudojama anglų kalba. Didžioji užsakymų dalis - vienetiniai gaminiai. Pagrindinė užduotis inžinieriams - nustatyti gamybos būdą, paskaičiuoti savikainą, paruošti gautus užsakymus gamybai. Svarbu metalo gamybos metodų išmanymas.

Šiuo metu turime 4 inžinierių komanda, kuriai ieškome pastiprinimo.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties, su galimybe didėti

Metalistas LT UAB viena seniausių Lietuvoje tvirtinimo detales ir nestandartinius metalo gaminius gaminančių įmonių.
informacija apie UAB „Metalistas LT“
2034 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1387 €
25% uždirba 1387-1754 €
25% uždirba 1754-2399 €
25% uždirba nuo 2399 €